1+1 ve villa osadě s vlastní zahrádkou a parkovacím místem

Vývoj cen: byty 1+1, okres Ostrava-město

Cena: nabídněte

Dobrý den přeji, nabízím k pronájmu vybavený byt 1+1 o velikosti 48 m2 s balkonem a vstupem na zahradu z balkonu. Zahrada patří pouze bytu a je oplocená se samostatnou brankou. K bytu náleží vlastní parkovací místo a sklepní kóje. Byt se nachází v satelitu villa domů, které mají své oplocení a vjezd a vstup je možný pouze branou nebo brankami což nabízí vysoký bezpečnostní komfort. Byt poskytuje velice příjemný potenciál k bydlení, klid, možnost relaxu na zahradě, v bytě je velká vstupní chodba a šatna 7 m2. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči, skříněmi v chodbě a šatně.

Byt se nachází v dostupnosti MHD (cca 4 minuty), obchodu (cca 2 minuty), lékař a lékárna (cca 4 minuty).

Bydlení je velice příjemné, možnost relaxu na zahrádce, posezení, grilování apod. Doporučuji důchodcům nebo svobodným párům.

Cena nájmu je dohodou, nabízím několik variant nájemného, v ceně nájmu je nájem za byt, vybavení bytu, soukromou zahrádku, vlastní parkovací místo - vše na oploceném soukromém pozemku.

ID: 15468580 Naposledy upraveno 16.01.2020 v 21:11

Další podobné inzeráty: byty v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Frenštát pod Radhoštěm, byty Frýdlant nad Ostravicí, byty Frýdek-Místek, byty Opava.
Podívejte se na další nabídky bytů v osobním vlastnictví v Ostravě: prodej bytů v osobním vlastnictví v Ostravě, pronájem bytů v osobním vlastnictví v Ostravě
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: studentský pokoj, 3+kk Praha, pronájem Ostrava Poruba, 2+kk Praha, 3+1 Ostrava.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.