Atraktivní stavební pozemek v Nové Vsi u Frýdantu n. Ostravicí

Cena: 1 880 000 Kč (1 711 Kč/m²)
vč. provize, DPH,právního servisu s advokátní úschovou; 4% daň z nabytí se neplatí

Kód zakázky: 14/4802, Ve výhradním zastoupení nabízím k prodeji atraktivní slunný stavební pozemek o výměře 1099m2 (+ id. 1/2 vlastnický podíl na pozemku - sjezdu - o výměře 42m2)v klidné části obce Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí. Dle platného ÚP se pozemek nachází v zastavěném území v ploše smíšené obytné-venkovské (SV)a zároveň zastavitelné ploše Z78.

Pozemek nabízí krásný výhled na okolní panoramata Beskyd a umožňuje dostatek soukromí s ohledem na jeho umístění cca 50m od cesty. Je rovinatý s celodenním osluněním a je možno jej bezproblémově napojit na veškeré IS (vodovod,kanalizace,plynovod, el.),které jsou vedeny podél obecní komunikace. Vodovod,kanalizace i plynovod jsou ve vlastnictví obce.Příjezd k pozemku je zajištěn z obecní asfaltové celoročně udržované komunikace (sjezd schválen MěÚ Frýdlant i DI Policie).Jedná se o bezprostředně přístupný pozemek z komunikace bez nutnosti realizovat "příjezd".
Pozemek je ideálně orientován vůči světovým stranám a je již ze 2stran oplocen. Je bez jakýchkoliv věcných břemen,omezení a ochranných pásem, nevázne na něm ani vzdušné vedení nn, což zajišťuje 100% využitelnost pozemku. Možnost okamžité výstavby RD. V sousedství novostavby i původní zástavba RD. Poslední možnost koupě ještě menší a fin.dostupnou výměru, jinak v Nové Vsi již platí regulativ na min.výměru 1500m2.
Na pozemku možno ihned stavět!

Lokalita Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí je považována za velmi atraktivní a žádanou lokalitou k příjemnému a zdravému bydlení bez inverze pod horami, panoramatickým výhledem na Beskydy, nespočet sportovního využití,cyklostezek a přesto s perfektní dostupností do města (F-M do 10min, Ostrava do 30min). Přímo v obci je ZŠ do 5.tř.,MŠ a jesle. V krátké dojezdové vzdálenosti jsou všechny služby, obchody a restaurace, zdravotní péče, ZŠ/gymnázium, sportovní areály, golfová hřiště, welness, lyžařské areály a koupaliště.
Doporučuji pro rodiny s dětmi i třeba na stáří. Samozřejmostí je zprostředkování nejvýhodnějšího financování.

Pro detailní informace k pozemku či prohlídku mne kdykoliv kontaktuje,i o víkendu.

ID: 15689066 Naposledy upraveno 30.06.2020 v 18:49

Květa Zlámalová
+420 777030075
+420 777030075
k.zlamalovadalphen.cz

Odeslat dotaz prodejci

Dalphen Reality
28. října 1584/281, 709 00, Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky
www.dalphen-reality.cz

Více informací o Dalphen Reality

Další podobné inzeráty: pozemky ve Frýdlantu nad Ostravicí

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Bohumín, pozemky Bruntál, pozemky Havířov, pozemky Třinec.
Podívejte se na další nabídky stavebních pozemků pro bydlení ve Frýdlantu nad Ostravicí: prodej stavebních pozemků pro bydlení ve Frýdlantu nad Ostravicí, pronájem stavebních pozemků pro bydlení ve Frýdlantu nad Ostravicí
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.