BYT 2+1 OS. VLASTNICTVÍ

Vývoj cen: byty 2+1, okres Ostrava-město

Cena: 1 250 000 Kč

Prodám byt v os.vl. 56,5 m, plus sklep a půdní prostor. Byt se nachází v klidné ulici Heritesova mezi klidnými sousedy. Ze zadního vchodu je velký travnatý dvůr.
Všude dojdete do 10 - ti minut ( sport aréna, vítkovický stadion). V blízkosti pár restaurací se zahrádkou a hřištěm pro děti. MHD asi 1 minutu od vchodu, obchod, lékárna, doktoři, vše v blízkosti pár metrů.

Byt má snížené stropy, novou koupelnu, wc, omítky, plastová okna + sítě v oknech, zateplenou podlahu = strop pod celou části bytu ze sklepa je zateplen - kvůli dětem, ať není chladno.

Výhoda bytu je, že si topíte sami z obývacího pokoje přes čidlo. Turbokotel Junkers je umístěn v koupelně, teplotu vody i topení si stanovíte sami. Kotel ohřívá i vodu, která je v 115 L zásobníku šikovně schovaném přes zeď v kuchyni ve spíži. Jsme 4 a voda nikdy nedošla i po několikátém napuštění vany za jeden večer.

V bytě zůstane většina nábytku, kuchyň vč.spotřebičů ( lednice, mikrovlnka, trouba MORA s plynovým sporákem + pračka).

Největší pokoj cca 20 m2 se dá předělat na dva menší, ale pro mladou rodinu je výhoda, že je dětský pokoj na dohled z obývacího , kde máme i manželskou postel. Byt je velmi prostorný , pokoje jsou průchozí, ale dá se zadělat jak skříní tak zdí.
Kuchyň má cca 11,5 m2 , druhý pokoj - nyní dětský - cca 15 m2 a zbytek předsíň, koupelna a wc.

Kolem prosince se stěhujeme do jiného města, tak byt bude volný od ledna. Po domluvě dříve či později. Na prohlídku se dá přijít prakticky kdykoliv po domluvě.

Celý vchod je společenství vlastníků, sousedé jsou milí, tolerantní a nikdy tu nebývají žádné potíže. Když zapomenete zamknout auto, nic se vám neztratí :-)


Realitní kanceláře či makléři volat pouze s případně vážným zájemcem

ID: 14889866 Naposledy upraveno 03.06.2019 v 13:50

Další podobné inzeráty: byty v Ostravě