BYT 2+1 OS. VLASTNICTVÍ

Vývoj cen: byty 2+1, okres Ostrava-město

Cena: 1 149 000 Kč

Prodám byt v os.vl. 56,5 m, plus sklep a půdní prostor. Byt se nachází v klidné ulici Heritesova mezi klidnými sousedy. Ze zadního vchodu je velký travnatý dvůr.
Všude dojdete do 10 - ti minut ( sport aréna, vítkovický stadion). V blízkosti pár restaurací se zahrádkou a hřištěm pro děti. MHD asi 1 minutu od vchodu, obchod, lékárna, doktoři, vše v blízkosti pár metrů.

Byt má snížené stropy, novou koupelnu, wc, omítky, plastová okna + sítě v oknech, zateplenou podlahu = strop pod celou části bytu ze sklepa je zateplen - kvůli dětem, ať není chladno.

Výhoda bytu je, že si topíte sami z obývacího pokoje přes čidlo. Turbokotel Junkers je umístěn v koupelně, teplotu vody i topení si stanovíte sami. Kotel ohřívá i vodu, která je v 115 L zásobníku šikovně schovaném přes zeď v kuchyni ve spíži. Jsme 4 a voda nikdy nedošla i po několikátém napuštění vany za jeden večer.

V bytě zůstane většina nábytku, kuchyň vč.spotřebičů ( lednice, mikrovlnka, trouba MORA s plynovým sporákem + pračka) - MOŽNOST TAKÉ BYT VYKLIDIT DO PRÁZDNA

Největší pokoj cca 20 m2 se dá předělat na dva menší, ale pro mladou rodinu je výhoda, že je dětský pokoj na dohled z obývacího , kde máme i manželskou postel. Byt je velmi prostorný , pokoje jsou průchozí, ale dá se zadělat jak skříní tak zdí.
Kuchyň má cca 11,5 m2 , druhý pokoj - nyní dětský - cca 15 m2 a zbytek předsíň, koupelna a wc.

Na prohlídku se dá přijít prakticky kdykoliv po domluvě. Byt volný po domluvě nejdřív ŘÍJEN

Celý vchod je společenství vlastníků, sousedé jsou milí, tolerantní a nikdy tu nebývají žádné potíže. Když zapomenete zamknout auto, nic se vám neztratí :-)


Realitní kanceláře či makléři volat pouze s případně vážným zájemcem

ID: 14889866 Naposledy upraveno 02.08.2019 v 08:57

Další podobné inzeráty: byty v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Frýdlant nad Ostravicí, byty Kopřivnice, byty Nový Jičín, byty Český Těšín.
Podívejte se na další nabídky bytů v osobním vlastnictví v Ostravě: prodej bytů v osobním vlastnictví v Ostravě, pronájem bytů v osobním vlastnictví v Ostravě
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: 2+kk Praha, 2+1 Ostrava, studentský pokoj, pronájem Ostrava Poruba, 3+1 Ostrava.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.