Byt 3+1, Maršov u Krupky

Vývoj cen: byty 3+1, okres Teplice

Cena: 704 700 Kč
 • Lokalita: Šeříková, Krupka, Maršov, okres Teplice
 • Druh nabídky: prodej bytů v Krupce
 • Financování: kalkulace hypotéky zdarma
 • Velikost bytu: 3+1
 • Vlastnictví: osobní
 • Typ budovy: panelový
 • Stav objektu: dobrý
 • Plocha: 78 m2
 • Podlaží: 4
 • Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
 • Umístění objektu: okraj obce
 • Počet podlaží objektu: 7

Kód zakázky: 90062INS, Byt 3+1, Maršov u Krupky.
Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Dle údajů z Insolvenčního rejstříku je nemovitost sepsána v soupisu majetkové podstaty dle § 217 IZ a tedy dle § 283 IZ by měla být v budoucnu zpeněžena (pokud nedojde k jejímu vyjmutí ze soupisu dle § 227 IZ). O samotném zpeněžení, či nezpeněžení majetkové podstaty vždy rozhodují účastníci Insolvenčního řízení. Tato inzerce nemusí vždy znamenat to, že předmětná nemovitost se musí aktuálně zpeněžit, nebo že je aktuálně určena ke zpeněžení. Uváděné informace se mohou lišit od aktuálního stavu samotného insolvenčního řízení vzhledem k informacím, které nebyly doposud v insolvenčním rejstříku zveřejněny. Cena je pouze orientační, vycházející z údajů předmětného insolvenčního řízení. O samotném zpeněžení, či nezpeněžení majetkové podstaty vždy rozhodují účastníci Insolvenčního řízení. Inzerce nevylučuje to, že zpeněžení nemovitosti může být nabízeno i jinou formou, v závislosti na stanoveném způsobu zpeněžení majetku a následné prezentace. V rámci Insolvenčního řízení by měla být vybrána nabídka, která bude nejvýhodnější pro samotné Insolvenční řízení (§ 293/1 IZ), bez ohledu z jakého zdroje byla do Insolvenčního řízení doručena. Prezentace byla vytvořena se záměrem umožnit potencionálním zájemcům předložit jejich nabídku kupní ceny přímo Insolvenčnímu správci tak, aby žádný z účastníků nebyl nespravedlivě poškozen nebo nedovoleně zvýhodněn a aby se dosáhlo rychlého, hospodárného a co nejvyššího uspokojení věřitelů, v návaznosti na §5 odst. a), zákona č. 182/2006 Sb. Insolvenční zákon (IZ).
V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail insolvence@s-drazby.cz, a to i v případě jakýchkoli nejasností z pozice účastníka insolvenčního řízení.

ID: 16751163 Naposledy upraveno 04.05.2021 v 11:27

Centrum insolvencí
+420227272774
+420227272774
insolvences-drazby.cz

Odeslat dotaz prodejci

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: byty v Teplicích

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Litoměřice, byty Žatec, byty Bílina, byty Děčín.
Podívejte se na další nabídky bytů v osobním vlastnictví v Krupce: prodej bytů v osobním vlastnictví v Krupce, pronájem bytů v osobním vlastnictví v Krupce
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: byty Ostrava Poruba, 2+kk Praha, 2+1 Praha, 3+1 Praha, 2+1 Ostrava.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.