CHATA NÁMĚŠŤ NA HANÉ /Olomoucko/

Cena: 1 400 000 Kč

Prodám chatu v Náměšti na Hané
/prohlídka: 20.-22.5. m. 777713315/ Chata se nachází v krásné přírodní rezervaci Terezské údolí, kde najdete zámek s kulatou zahradou, lipovými alejemi, amfiteátr a je postavena na svahu s krásným výhledem do celého údolí.

Chata – kámen, zděná, dřevo. Orientovaná na jihovýchod. Zastavěná plocha 60m2 (2+1), zahrada o výměře 809 m2. Chata je tak více oddělena od sousedů. Jsou zde dva přístupy k pozemku: jeden dolní z oblasti ostatních chat a druhý příjezd od lesa na horní zahradu.
Elektřina, pitná voda z vlastní studny zavedena do chaty a na terasu pro plnění větších nádob, sklípek, kuchyňka s prostornou spižírnou, plynovým sporákem a kamínka s plotnou.
Dále má prostorný obývák s ložnicí (5+1 postel), velkou zastřešenou terasu a velký balkón s verandou, prostornou dílnu pro kutily s ponkem, 2 zděné garáže, velký skleník s vyvýšenou zeminou a středovým průchodem pro pohodlné sázení. Za chatou je suchý záchod (zděný) a místnost připravená na koupelnu. Nad chatou je prostor pro nářadí a velká nádrž na zachycení dešťové vody a stavení pro slepice, králíky (příp. psí výběh) či další dílnu.
Nad chatou je velká horní zahrada a cesta podél pole do lesa (300m).
Cena je včetně vybavení chaty. Přímo od majitelky, bydlím v Praze, proto již chatu nevyužiji.
Zn. Do dobrých rukou ☺
email: katerina@artresidenceprague.com, m. 777713315

ID: 15745408 Naposledy upraveno 19.05.2020 v 14:53

Další podobné inzeráty: chaty a chalupy v Olomouci

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: chaty a chalupy Zábřeh, chaty a chalupy Přerov, chaty a chalupy Hranice, chaty a chalupy Šumperk.
Podívejte se na další nabídky chat v Olomouci: prodej chat v Olomouci, pronájem chat v Olomouci
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.