Nabídka prodeje RD v Dobrochově

Cena: 2 690 000 Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Dobrochov vzdálené 11 km od Prostějova a 16 km od Vyškova. Jedná se o řadový dům s širokou uliční frontou, s prostorným uzavřeným dvorem poskytujícím naprosté soukromí a navazující rozlehlou zahradou.
Pozemky o celkové ploše 2 923 m2, z toho zastavená plocha a nádvoří o výměře 1 158 m2.
Samotný dům pochází z roku 1931, postupně procházel četnými rekonstrukcemi. V roce 2001 byla provedena rekonstrukce interiéru včetně provedení nových rozvodů vody, elektra, kanalizace, plynu a topení. Byla zrekonstruována jedna z bytových jednotek situovaná vpravo od průjezdu. V roce 2009 byl zčásti proveden nový krov a z části byla vyměněna střešní krytina. V roce 2013 byla vyměněna okna za nová plastová.
Dům disponuje dvěma bytovými jednotkami 2+1 v přízemí s možností rozšíření do patra. Jedna bytová jednotka je aktuálně využívána k bydlení. Druhá bytová jednotka je využívána k podnikání (potravinářská výroba). Je zde také možnost využití půdních prostor.
Na dvoře se nachází dále dvě stodoly a garáž. Dům je nepodsklepený, ale v rámci nemovitosti se nachází zděný sklep. Dům je napojen na elektřinu, kanalizaci, obecní vodovod i plynové vedení. K dispozici také studna. Parkování je možné v průjezdu, v uzavřeném dvoře nebo před domem. Dům nabízí možnost pohodlného rodinného bydlení s dostatkem prostoru a soukromí nebo možnost spojení bydlení s podnikáním.
Nemovité věci nabízené k prodeji jsou zapsány na LV č. 228 vedené pro k.ú. Dobrochov, obec Dobrochov, jako pozemky parc. č. 65, 66 a 67 a dále stavba Dobrochov č.p. 5. Po dohodě je možná prohlídka nemovitosti.
Nemovitosti jsou nabízeny k prodeji v rámci insolvenčního řízení a budou prodány nejvyšší nabídce ve stavu, v jakém se budou nacházet ke dni uzavření kupní smlouvy. Kupní smlouva bude uzavřena mezi vybraným zájemcem a insolvenčním správcem AMBINS v.o.s. bez využití zprostředkovatele (nehradíte tedy provizi realitní kanceláři). Forma prodeje: přímý prodej v insolvenčním řízení mimo dražbu dle § 289 insolvenčního zákona (nejedná se o veřejnou nabídku ani o veřejnou soutěž ve smyslu z. č. 89/2012 Sb.). Minimální požadovaná cena za nemovitosti činí 2.690.000,- Kč. Nabídky je možné podávat v písemné podobě do 20.3.2020, na adresu AMBINS v.o.s., Vídeňská 228/7, Brno, 639 00.
Do nabídky prosím uveďte Vaše identifikační údaje (jméno, příjmení, datum narození, adresa trvalého pobytu, popř. název, IČ a adresa sídla); dále kontakty na Vás a cenu, kterou za nemovitosti nabízíte. Na obálku s nabídkou prosím uveďte ,,Nabídka Dobrochov“. Insolvenční správce si vyhrazuje právo toto výběrové řízení o nejvyšší nabídku zrušit či změnit podmínky tohoto výběrového řízení, popř. odmítnout všechny nabídky.
Pro více informací kontaktujte společnost AMBINS v.o.s. kancelar.steskova@ambins.cz nebo na tel. 733 713 178.

ID: 15462733 Naposledy upraveno 15.01.2020 v 10:16

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Prostějově

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Olomouc, rodinné domy Šternberk, rodinné domy Šumperk, rodinné domy Litovel.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.