nabízí, prodej, byty 3+kk Horní Václavov

Cena: 3 590 000 Kč
+ DPH s možností odpočtu, + včetně provize a právního servisu, včetně právního servisu
 • Lokalita: Václavov u Bruntálu, Horní Václavov, okres Bruntál
 • Typ domu: rodinný dům
 • Druh nabídky: prodej rodinných domů v Bruntále
 • Financování: kalkulace hypotéky zdarma
 • Stav objektu: novostavba
 • Užitná plocha: 92 m2
 • Plocha pozemku: 200 m2
 • Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
 • Umístění objektu: samota
 • Druh objektu: cihlová
 • Plocha teras: 8

Kód zakázky: 095-02-104, Máte rádi Jeseníky a chtěli byste investovat v tomto kraji? Máme pro Vás zajímavou nabídku apartmánových bytů v nově budované rekreační oblasti v Horním Václavově, který se nachází na strategickém místě v pohoří Hrubého Jeseníku.

Jeseníky nabízejí řadu krásných míst k turistickým i cyklistickým výletům. Krásy přírody je možno shlédnout v širokém okolí a za zmínku stojí např. Praděd, Rešovské vodopády nebo Červenohorském sedlo. Jednou z krásných naučných stezek je Bílá Opava, která Vás provede romantickými zákoutími, vodopády a skalními útvary. Moderní a přitom starobylé ojediněle přebudované lázně obklopené horskou přírodou a nejčistším vzduchem ve střední Evropě – to je Karlova Studánka. V zimním období je o sport a zábavu postaráno ve vyhlášených zimních střediscích, jako je např. Čerťák, Avalanche nebo Karlov. To vše a mnohém více nabízí projekt Srdce jesenického podhůří pod Pradědem.

Mezonetový apartmán 3+kk s vlastním přístupem se nachází v apartmánovém domě č. 7 ve 2.NP. Apartmán se skládá z obývacího pokoje s vlastní terasou, z místností pro ložnici, koupelnou s WC a velkým podkrovním pokojem. Dle potřeby je možné tento pokoj rozdělit na dva menší nebo jej zachovat v původní variantě. Podlahová plocha apartmánů činí 92, 2 m2 (obytná plocha 84 m2 + 8, 2 m2 terasa). Apartmán je vybaven sanitárním zařízením. Jsou zde kompletní elektrické, vodovodní a kanalizační rozvody, komíny a vnitřní krbová kamna. Podlahové krytina v pokojích je laminátová s dekorem dřeva, na chodbě a v koupelně se nachází keramická dlažba.

V zastoupení majitele Vám rovněž nabízíme apartmánové byty 2+kk a 3+kk v 10 apartmánových domech. Výstavba byla již zahájena a její předpokládané dokončení je naplánované na jaro 2021.

K jednotce se pořizuje ¼ okolního pozemku – vlastní pozemek a terénní úpravy – posezení, pískoviště, 2 stání pro auta + 370. 000 Kč bez DPH.

Pokud i Vám dává smysl tato investice a já věřím, že ano, tak mne neváhejte kontaktovat pro více informací, setkání a následnou prohlídku.

ID: 15964397 Naposledy upraveno 12.05.2021 v 10:12

Petra Vondráčková
+420 608 723 105
petra.vondrackovacentury21.cz

Odeslat dotaz prodejci

CENTURY 21 Real Tip
Poděbradova 909/41, 702 00, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
https://www.century21.cz/kancelar-real-tip

Více informací o CENTURY 21 Real Tip

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Bruntále

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Bohumín, rodinné domy Frýdek-Místek, rodinné domy Frýdlant nad Ostravicí, rodinné domy Studénka.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů v Bruntále: prodej rodinných domů v Bruntále, pronájem rodinných domů v Bruntále
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.