Nabízím k prodeji byt 3+1 s balkonem o výměře 78 m2 v Ostravě- Výškovicích, osobní vlastnictví

Vývoj cen: byty 3+1, okres Ostrava-město

Cena: 1 950 000 Kč
cena k jednání

Velkou výhodou je lokalita, která nabízí výbornou dopravní a občanskou vybavenost jako škola, školka, obchodní síť, zdravotnické zařízení, MHD, restaurace. Byt je v osobním vlastnictví, nachází se v 1. patře ze čtyř, jedná se o nízký panelový dům., Dům je po revitalizaci, plastová okna, zateplení, střechy, balkóny, schránky, venkovní schodiště, zvonky. Byt se nachází na ulici Na Výspě, má 78 m2, s 1 balkónem, šatnou, sklepní kójí, orientace oken je na dvě strany V bytě proběhla částečná rekonstukce před více lety, dlažba v koupelně a WC, byt je v běžně udržovaném stavu, takže skýtá dostatek možnosti pro rekonstrukci dle vlastních představ. Byt sestává z velké kuchyně, tří prostorných neprůchozích pokojů, na konci chodby je šatna. Velmi klidný dům s bezproblémovými sousedy. Byt bude volný po domluvě.
RK prosím nevolejte !

ID: 15783125 Naposledy upraveno 30.06.2020 v 11:09

Další podobné inzeráty: byty v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Opava, byty Nový Jičín, byty Krnov, byty Třinec.
Podívejte se na další nabídky bytů v osobním vlastnictví v Ostravě: prodej bytů v osobním vlastnictví v Ostravě, pronájem bytů v osobním vlastnictví v Ostravě
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: 3+1 Praha, pronájem Ostrava Poruba, 2+1 Praha, 3+1 Ostrava, byty Ostrava Poruba.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.