Nová půdní vestavba 3+kk

Vývoj cen: byty 3+kk, okres Opava

Cena: 2 290 000 Kč
  • Lokalita: Opava (746 01)
  • Druh nabídky: prodej
  • Financování: kalkulace hypotéky zdarma
  • Velikost bytu: 3+kk
  • Vlastnictví: osobní
  • Plocha: 77 m2

Popis bytu

Nová půdní vestavba 3+kk, 77 m2, v cihlovém domě na ulici Sokolovská 9 v Opavě. Výborná lokalita se všemi službami a zároveň velmi klidné bydlení. Byt se nachází ve 4. patře cihlového bytového domu. Byt je nově postavený s použitím kvalitních materiálů, vše naprosto nové (nová elektroinstalace, nové rozvody topení i topná tělesa, nové rozvody vody, nová kvalitní okna značky VELUX, nový úsporný kondenzační plynový kotel značky IMMERGAS, nové vchodové protipožární dveře, podlahy vylité anhydridovou vrstvou, koupelna - dlažba RAKO, atd.).

Byt bude mít nízké provozní náklady, protože má samostatný plynový kondenzační kotel, kvalitní okna, kvalitní použité materiály, nové izolace v tloušťce 260 mm a je v cihlové budově. Byt se skládá z těchto prostor: obývací pokoj s kk - 36,9 m2; pokoj - 15,55 m2; pokoj - 12,3 m2; koupelna - 6,45 m2; předsíň - 6,45 m2. K bytu patří sklepní kóje. Byt je v osobním vlastnictví, prodává ho přímo majitel, takže ušetříte náklady za provizi realitní kanceláři.

Budova

Parkování přímo u domu v dostatečné kapacitě. V budově je k dispozici velmi rychlý Internet od firmy Opava Net. Dům i byt je naprosto bez dluhů či úvěrů, fond oprav je v plusu, výše platby do fondu oprav bude ve výši do 450 Kč měsíčně. Dům má novou střechu z roku 2017, nové komíny, novou kanalizaci a vodovodní přípojku také z roku 2017. Fasáda a schodiště domu jsou staré, ale dům je z provozního hlediska ve velmi dobrém stavu. Dům má novou anténu a základní nabídka TV programů je zdarma. V domě bydlí jen slušní obyvatelé a soužití se sousedy je bez problémů.

Dokončovací práce v ceně

Majitel bytu má svou stavební firmu, která byt stavěla a nabízí dokončení interiéru bytu dle přání kupujícího. V kupní ceně je zahrnuta instalace vnitřních dveří dle výběru kupujícího, dále instalace všech podlah (vinyl nebo lino) dle výběru kupujícího. Nový majitel tak získává nejen nově postavený byt, ale tento byt bude přímo odpovídat jeho vkusu, neboť si může vybrat jak podlahy, tak interiérové dveře. Kuchyňská linka není v ceně dokončení a bude si ji zajišťovat nový majitel.

ID: 14171365 Naposledy upraveno 03.11.2018 v 21:20

Další podobné inzeráty: Prodej bytů 3+kk Opava