K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Moderní objekt vhodný k přestavbě na RD či jiným účelům

Cena: 870 000 Kč
cena k jednání

Hypotéka: Spočítat splátku »

Lokalita: Benešov (256 01)
Druh nabídky: Prodej
Druh nemovitosti: Ostatní
Prodám zděný, moderní objekt, kolaudovaný jako sklad. Lze využít i jako prostornou dílnu nebo po nezbytných úpravách přestavět na RD či rekreační prostor. S možnou přestavbou se počítalo již od počátku stavby. Upozornění: rekolaudace na RD byla díky legislativním a územním regulacím z poslední doby ztížena. MÚ Kozmice vypracovává nový územní plán. který bude projednáván letos v létě, nabytí platnosti se předpokládá na podzim tohoto ruku. T.č je na MÚ zažádáno o 2 výjimky, které dle paní starostky budou do nového plánu zapracovány a přestavba a následná rekolaudace na RD bude možná. To z objektu vzhledem k současné nízké ceně nabízí velmi zajímavou finanční investicí. Vážným zájemcům mohu zaslat obsáhlé informace včetně kontaktů.
BN, 34 km D1, 35 min. do centra Prahy, Pozemek 830m2, zastav. plocha 65 m2, patro, krytina Bramac, El.rozvaděč ve zděném sloupku brány u vjezdu, zemní kabel ukončen u paty objektu, nepřipojeno. Voda: 2 dostatečně silné prameny přímo na pozemku (cca 4 metry), nutnost vybudovat studni, pozemek suchý, nepromáčený. Zpevněná, zatravněná plocha až k objektu. Příjezd po místní asfaltové komunikaci.

Více: http://czech-property-for-sale.webnode.cz/

RK prosím nevolejte ani nepište! Děkuji.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Pro kontaktování využijte možnost "Odpovědět na inzerát".

Všechny inzeráty uživatele

Fotografie:

Adresa nemovitosti: Zvětšit mapu

TOPlist