Ostrava Poruba 2+1 ul. Opavská

Vývoj cen: byty 2+1, okres Ostrava-město

Cena: 1 345 000 Kč

Prodám byt 2+1 58m2 se zaskleným balkónem v Ostravě Porubě na ulici Opavská . Byt je v družstevním vlastnictví - společenství vlastníků , je po částečné rekonstrukci kuchyň + koupelna a je také změněná dispozice bytu . Byt se nachází ve 3.NP revitalizovaného domu (plastová okna,zateplení,výtah,bezbarierový přístup) a součástí je i sklep . Celý byt je situován na jižní stranu a je krásně slunný . Byt je ihned volný k nastěhování , nájem pro 2osoby je 3.868,-Kč . Žádaná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti .
Právní služby včetně advokátní úschovy financí mám zajištěné u renomované Ostravské advokátní kanceláře . To samé mohu zajistit i v případě financování .
Nejsem RK , jedná se o soukromý prodej . RK PROSíM NEVOLAT !

ID: 15782173 Naposledy upraveno 30.06.2020 v 15:04

Další podobné inzeráty: byty v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Havířov, byty Bruntál, byty Krnov, byty Frýdlant nad Ostravicí.
Podívejte se na další nabídky družstevních bytů v Ostravě: prodej družstevních bytů v Ostravě, pronájem družstevních bytů v Ostravě
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: 2+kk Praha, 2+1 Ostrava, 3+kk Praha, pronájem Ostrava Poruba, 3+1 Praha.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.