Podnájem, byt 2+1, 44 m2 + sklepní kóje v Orlové

Vývoj cen: Pronájem 2+1, okres Karviná

Cena: 5 150 Kč

Podnájem, byt 2+1, 44 m2 + sklepní kóje
Dovoluji si Vám nabídnout k podnájmu byt 2+1 o rozloze 44 m2. Byt se nachází v Orlové, 5. etapa, bez balkónu. V okolí je vše k dispozici (škola, školka, MHD, nemocnice, obchody atd...). V bytě se nacházejí 2 neprůchozí pokoje, kuchyně a sprchový kout s WC. Byt je částečně zařízený a nachází se v 7. NP s výtahem (poslední patro a tudíž Vám nikdo nebude běhat nad hlavou). Rád byt představím osobně vhodnému uchazeči, který bude nejlépe splňovat požadovaná kritéria.

Nájem a služby spojené s využíváním bytu - 5.150 Kč/měs.
Zálohy na teplo, teplou a studenou vodu - 3.000 Kč/měs (2 osoby). Přeplatky Vám budou zaslány na účet.
Elektřinu a plyn si nový podnájemce napíše na sebe.
Podnájemce by si měl také hradit koncesionářské poplatky (TV, rádio) a odpady. Což je samozřejmě ze zákona jasné. Já si toto hradím ve svém bytě, tudíž mám tuto povinnost již splněnou.

Vhodný kandidát:
- uhradí vratnou kauci 20.000Kč (bude vrácena v celé výši při předání bytu zpět po ukončení podnájmu, pokud podnájemce nezpůsobí žádné škody a další náklady majiteli bytu).
- jedná se o malý byt a tím pádem bych dal přednost maximálně 2 lidem, ideálně pár nad 40 let.

Chci pouze slušné a solidní lidi, tím pádem budu vyžadovat doložit:
- pracovní smlouva (ideálně na neurčito)
- starobní nebo invalidní důchod
- čistý trestní rejstřík

Nemám zájem o nepřizpůsobivé občany a nepracující pobírající různé dávky. Nemám zájem, aby si nějaká cizí osoba, co bude v mém bytě v podnájmu zřizovala trvalý pobyt. Pokud máte o byt a dlouhodobé bydlení zájem, rád se s Vámi pobavím o dalším průběhu. Pokud se Vám neozvu, nemám Vám zájem byt nabídnout do podnájmu !!!

Uveďte prosím na sebe:
telefonní kontakt
kde pracujete a zda máte platnou pracovní smlouvu (ideálně na neurčito)
pobíráte důchod
kdo v bytě bude bydlet

Vhodnému kandidátu se rád ozvu. Osoby, co neuvedou tyto údaje, nebudu kontaktovat!!!

Prosím, aby se realitní kanceláře ozvali, až budou mít vhodné kandidáty. Pro prohlídku ideálně 2 a více v jeden den. V místě nebydlím. Fotky bytu Vám rád zašlu na e-mail.

Byt prodat určitě nechci!!!

ID: 17084405 Naposledy upraveno 14.10.2021 v 08:24

Další podobné inzeráty: byty v Karviné

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Havířov, byty Třinec, byty Frýdek-Místek, byty Český Těšín.
Podívejte se na další nabídky družstevních bytů v Karviné: prodej družstevních bytů v Karviné, pronájem družstevních bytů v Karviné
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: 2+kk Praha, 3+kk Praha, 2+1 Ostrava, byty Ostrava Poruba, studentský pokoj.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.