Pozemek Holasice 3534 m²

Cena: 7 500 000 Kč (2 122 Kč/m²)

Nabízím k prodeji pozemek o celkové ploše (3 534m²).
Pozemek se nachází v obci Holasice, cca 15km jižně od Brna, směrem na Hustopeče. Pozemek je celý oplocený a leží v klidné části obce u řeky Svratky, ke které je z pozemku přístup. Na pozemku, se nachází také menší smíšený lesík, ve kterém na jaře hojně roste medvědí česnek. Dále se na pozemku nachází několik ovocných stromů, studna, je zde postavena stodola se seníkem a také garáž, která je částečně podsklepena (viz foto), jak stodola, tak garáž jsou připojeny k elektřině.
U pozemku jsou v dosahu inženýrské sítě (kanalizace, voda, elektřina, plyn).
Holasice jsou obec s cca 1200 obyvateli. Nachází se zde benzínová pumpa, samoobsluha, MŠ, zrekonstruovaná ZŠ (1. stupeň) s oploceným hřištěm, nově zrekonstruovaná sokolovna i s venkovním víceúčelovým hřištěm, sběrný dvůr, pohodlná doprava autobusem jedním spojem až na ÚAN Zvonařka (linka 505) nebo vlakem z vedlejší obce Rajhrad. Rajhrad navazuje přímo na Holasice chodníkem podél hlavní silnice nebo autobusovým spojením.
Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte mě kontaktovat.

ID: 15748984 Naposledy upraveno 17.05.2020 v 11:22

Další podobné inzeráty: pozemky v okolí Brna

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Boskovice, pozemky Hodonín, pozemky Znojmo, pozemky Blansko.
Podívejte se na další nabídky zahrad v okolí Brna: prodej zahrad v okolí Brna, pronájem zahrad v okolí Brna
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.