Prodám byt 2+1 v Ostravě Porubě, ul. Sokolovská

Vývoj cen: byty 2+1, okres Ostrava-město

Cena: 1 990 000 Kč

Prodám dr. byt 2+1 se zaskleným balkónem a neprůchozími pokoji na ulici Sokolovská v Ostravě Porubě. Byt je po kompletní rekonstrukci. Koupelna a závěsné WC s novými obklady i sanitou. Kuchyňská linka je s vestavěnými spotřebiči: elektrická trouba, lednice, mikrovlnná trouba, digestoř, indukční varná deska, myčka, pračka, sušička. V celém bytě jsou nové rozvody vody i elektřiny, nové omítky a sádrokartonové podhledy, nové kvalitní dveře včetně zárubní a kování, podlahy byly vyrovnány a je položena nová kvalitní plovoucí podlaha jsou instalovány nové interierové i vstupní dveře včetně zárubní. V bytě po rekonstrukci nikdo nebydlel. Byt nelze převést do osobního vlastnictví. Byt je volný od 1.12.2020. RK NEVOLAT!!!

ID: 15933793 Naposledy upraveno 12.09.2020 v 08:37

Další podobné inzeráty: byty v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Nový Jičín, byty Havířov, byty Frenštát pod Radhoštěm, byty Bruntál.
Podívejte se na další nabídky družstevních bytů v Ostravě: prodej družstevních bytů v Ostravě, pronájem družstevních bytů v Ostravě
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: 2+1 Praha, pronájem Ostrava Poruba, 3+1 Ostrava, byty Ostrava Poruba, 2+1 Ostrava.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.