Prodám byt 3+1

Vývoj cen: byty 3+1, okres Chrudim

Cena: 2 790 000 Kč

Prodám krásný byt 3+1 s balkonem po velmi zdařilé rekonstrukci. Nové elektrické rozvody. Krásná koupelna s hydromasážní vanou, exkluzivní obklady Marca Corona, samostatné WC. Nová kuchynská linka, vybavená spotřebiči Elekrolux. V ložnici na chodbách vestavěné skříně. V ložnici a v pokojích velmi kvalitní posuvné dveře. K bytu náleží sklep a dále pak mísnost na skladování v patře bytu. Byt je v osobním vlastnictní, ve velmi dobře udržovaném domě. Dva prostorné výtahy, kamerový systém. V okolí domu zelen, dětské hřiště, obchod s potravinami. Dobrá dostupnost do města, MHD 100 m od domu. Parkování před domem.Byt se nachází v ulici Na Větrníku v Chrudimi. RK prosím nevolat.

ID: 15524649 Naposledy upraveno 30.01.2020 v 18:06

Další podobné inzeráty: byty v Chrudimi

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Hlinsko, byty Vysoké Mýto, byty Litomyšl, byty Ústí nad Orlicí.
Podívejte se na další nabídky bytů v osobním vlastnictví v Chrudimi: prodej bytů v osobním vlastnictví v Chrudimi, pronájem bytů v osobním vlastnictví v Chrudimi
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: studentský pokoj, 2+1 Praha, 3+1 Ostrava, 2+kk Praha, pronájem Ostrava Poruba.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.