Prodej 120 m² zděný rod. dům/chata s krásným výhledem a pozemkem 821 m²,Čierne při Čadci, Slovensko

Cena: 1 Kč
Info o ceně telefonicky u majitele.

Info o ceně telefonicky u majitele. Prodáme rodinný dům 120m² (Čierne při Čadci, Slovensko) v krásném místě na převážně rovném pozemku 821 m² – na kopci, na konci betonové příjezdové cesty se dvěma trvale obydlenými sousedními domy (1 z nich je hezká roubenka) a hezkou kapličkou ve vzdálenosti cca 100 m. Z opačných stran je pouze les, louka s ostružinami a nádherný výhled ! (viz fotky zde a VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=FY6Dphx_030). Na pozemku jsou tři staré, velké buky, kdysi „Štátom chráněné“. V katastru je dům veden jako rodinný dům a je vhodný jak pro rekreaci, tak i pro stálé bydlení. Lesy, houby, turistické, běžkařské a cyklo trasy v místě, tři SKI areály v příjemné dojezdové vzdálenosti. 5 minut pěšky roubenka hospoda Pod Pagorem. Do Čadce 10 min.; do Ostravy cca 1 hodina cesty – nová dálnice a další dálnice už ve výstavbě, umístění domu a vzdálenosti viz jedna z fotek.

Dům je cihlový-veškerá obvodové zdivo je z cihel, to co vidíte je dřevěný obklad na cihlovém podkladu. Podezdívka je kamenná, dostavěný zcela nový v 80. letech. Stav konstrukcí a střechy je výborný, nikde nezatéká. Okna jsou kvalitní plastová, výměna proběhla před cca 10ti lety. Plně funkční kanalizace, resp. odvod přebytečné vody z pozemku. Nahoře pod střechou a v přístavku navazujícím na střechu jsou úložné prostory, na pozemku jsou i dvě na sebe navazující dřevem opláštěné unimobuňky – sklad nářadí, pila a dřevník, tyto prostory jsou nad rámec zde uvedené užitné plochy. 120 m² užitné plochy je jen dům (suterén+přízemí+1. patro).
Pergola, zahrádka, louka, ohniště. Jabloň, hrušeň, švestka, hroznové víno, maliny, ostružiny, rybíz, angrešt, borůvky, květiny… Pozemek je částečně oplocený - zahrada mezi domem a plotem souseda. Před domem a před vraty je zatravňovací dlažba. Obecní pitná voda + vlastní studna.

Místnosti (viz půdorysy v příloze):

Suterén je z 1/2 v podzemí a z 1/2 nad zemí a je zde společenská místnost s krbem, vrata do zahrady a 2 okna; dílna s ponkem a umyvadlem; kotelna s vhozem dřeva/ uhlí a s novějším kotlem na tuhá paliva dřevo/ uhlí napojeným na ústřední topení s radiátory. 2 roky nový rozvod vody a elektrický bojler pro její ohřev, teplá voda je v kuchyni, koupelně i v suterénu.

V přízemí je předsíň; koupelna společně s WC, umyvadlem a vanou; kuchyně a obývací pokoj. Koupelna je plně funkční (nové vodovodní baterie v umyvadle, vaně i kuchyni). V kuchyni je cca 10 let nová linka, kombinovaný sporák a myčka nádobí, vše ve výborném stavu.

V patře jsou dva pokoje – jeden menší, druhý větší; v obou je podlaha z dřevěných palubek, a novější (cca 8 let) podbití stropu dřevěnými palubkami.

Ze všech pater domu a pozemku je nádherný výhled do údolí - na centrum Svrčinovce a hory.

Konstrukce budovy - cihlová
Poloha domu - samostatný
Plocha pozemku - 821 m2
Zastavěná plocha 54 m2 = plocha zastavěná domem
Užitná plocha 120 m2 = plocha uvnitř domu
Střecha - sedlová, hliník plech
Elektřina – 230/ 400 V
Topení - novější kotel na tuhá paliva dřevo/ uhlí – teplo vedeno po domě ústředním topením s topnými tělesy
Plyn - plynová bomba v suterénu – sporák v přízemí (v kuchyni)
Voda - obecní přívod pitné vody + vlastní studna
TV – Satelit - parabola a přijímač s možností SkyLink
Mobilní operátoři OK (včetně LTE)

ID: 16940972 Naposledy upraveno 14.10.2021 v 08:24

Další podobné inzeráty: rodinné domy

Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.