Prodej 2+1 Ostrava - Hrabůvka, ul. Josefa Kotase

Vývoj cen: byty 2+1, okres Ostrava-město

Cena: 1 495 000 Kč
včetně provize RK, právního servisu a advokátní úschovy peněz

Ve výhradním zastoupení vlastníka družstevního podílu nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 na ulici Josefa Kotase v Ostravě - Hrabůvce. Byt o výměře 54 m2, s lodžií, se nachází v 10.patře/11, v domě po kompletní revitalizaci - plastová okna, zateplení, fasáda, střecha, vchody.. Bydlení v této části domu zajišťuje dostatečný klid jak vzhledem k ruchu z ulice, tak pohybu dalších bydlících. Zároveň nabízí pěkný výhled, ale nejedná se o neoblíbené "bydlení pod střechou..". V bytě proběhla rekonstrukce v roce 2008 - nová elektřina, voda i odpady, stejně jako nové podlahy, zděná samostatná koupelna s obklady, dlažbou a vanou. V kuchyni kuchyňská linka na míru, s plynovým sporákem a horkovzdušnou troubou. Měsíční nájemné činí 2.963 Kč/2 osoby, včetně fondu oprav 1.100 Kč.. V bezprostředním okolí domu je školka, škola, MHD, tramvaj, bus, večerka, poliklinika, obchody a restaurace. Byt svou polohou a veškerou občanskou vybaveností nabízí příjemné bydlení. Družstevní podíl bohužel nelze převést do osobního vlastnictví.

ID: 15784911 Naposledy upraveno 03.08.2020 v 15:47

777 888 814
http://www.eso-reality.cz

Odpovědět na inzerát

ESO-REALITY, realitní a uvěrová kancelář s.r.o.
Novinářská 1113/3, 709 00, Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky
www.eso-reality.cz

Více informací o ESO-REALITY, realitní a uvěrová kancelář s.r.o.

Další podobné inzeráty: byty v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Orlová, byty Nový Jičín, byty Třinec, byty Bruntál.
Podívejte se na další nabídky družstevních bytů v Ostravě: prodej družstevních bytů v Ostravě, pronájem družstevních bytů v Ostravě
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: studentský pokoj, 3+1 Ostrava, 3+1 Praha, 2+1 Ostrava, 2+1 Praha.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.