K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Prodej, , 9712 m2

Cena: 645 000 Kč

Hypotéka: Spočítat splátku »

Lokalita: Šarovy, okres Zlín
Druh nabídky: pozemky-zahrady ve Zlíně
Financování: kalkulace hypotéky zdarma
Plocha pozemku: 9712 m2
Charakter okolní zástavby: venkovská
Doprava: silnice, autobus
Kód zakázky: 104564, Ve výhradním zastoupení nabízíme pozemky na klidném místě v obci Šarovy. Část parcel je vedena dle územního plánu jako plochy zemědělské (hlavní využití je Zemědělský půdní fond). Další přípustné využití je: dopravní a technická infrastruktura slučitelná s hlavním využitím, stavby, zařízení a opatření pro zemědělství a lesnictví, vodní hospodářství, ochrana přírody a krajiny, stavby a zařízení slučitelné s hlavním využitím (drobná architektura), malá vodní plocha. Podmíněné přípustné využití je: oplocení lesních školek, oplocení k ochraně porostů před lesní zvěří a oplocení pro chov lesní zvěře a hospodářských zvířat. Zbývající část parcel je vedena jako Plochy krajinné zeleně.
Dále je pozemky možno využít pro výsadbu ovocných stromů nebo jako pastvinu pro hospodářská zvířata (bez znehodnocení krajinného rázu). Lze také umístit stavby, zařízení a opatření pro zemědělství, lesnictví, vodní hospodářství. Kompletní vyjádření Magistrátu města Zlína je k dispozici v RK. Do konce září 2017 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 1,54 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Naposledy upraveno

Petra Vlachynská

Petra Vlachynská Odeslat dotaz prodejci

Telefon:800 10 30 10
Telefon:800 10 30 10
Email:zakaznicky.servisrksting.cz

Realitní kancelář STING, s.r.o.
1.máje 540, 73961, Třinec
www.rksting.cz

Více informací o Realitní kancelář STING, s.r.o.

Fotografie:

Adresa nemovitosti: Zvětšit mapu

Další podobné inzeráty: Šarovy

TOPlist