Prodej, byt 5+kk, 156 m2

Cena: 6 576 550 Kč
prodej zahájen! Cena včetně DPH, kolaudace na jaře 2021! Parkovací stání 103.000,-Kč
 • Lokalita: P. Bezruče, Nová Paka, okres Jičín
 • Druh nabídky: prodej bytů v Jičíně
 • Financování: kalkulace hypotéky zdarma
 • Velikost bytu: 5+kk
 • Vlastnictví: osobní
 • Typ budovy: cihlový
 • Stav objektu: výstavba
 • Plocha: 156 m2
 • Podlaží: 4
 • Energetická náročnost budovy: B - Velmi úsporná
 • Ukazatel energetické náročnosti: 72 kWh/m2 za rok
 • Počet podlaží objektu: 4

Kód zakázky: 625155, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení prodej mezonetové bytové jednotky 5+kk o výměře 156,1 m², nacházející se v 4. nadzemním podlaží nově vznikajícího projektu Bytový dům Nová Paka, nabízející jedinečnou příležitost pořízení vlastního bydlení v Krkonoších, v blízkosti horských středisek či jako investiční záměr v rámci zhodnocení vložených finančních prostředků formou pronájmu. Poslední možnost změny standardů dle představ budoucího majitele.

V roce 2019/2020 vznikne výstavba dvou identických bytových domů se 4 nadzemními podlažími a obytným podkrovím. V bytovém domě bude vybudováno celkem 13 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 5+kk (mezonet) ve vyšším standardu. Kolaudace a stěhování na jaře 2021!

Jedná se o zděné nepodsklepené domy obdélníkového tvaru. V interiéru staveb bude realizována těžká plovoucí podlaha, s různými nášlapnými vrstvami (keramická dlažba, koberce, PVC atd.). Povrch stěn bude opatřen jádrovou omítkou a štukem, v exteriéru pak bude fasáda opatřena jádrovou omítkou, finální tenkovrstvou probarvenou omítkou a marmolitovou vodoodpudivou omítkou v úrovni soklu. Oba domy budou mít okna a balkónové dveře z vícekomorových plastových profilů, zasklené izolačním dvojsklem a hliníkové vstupní dveře.
V domě bude dvouramenné schodiště a výtah. Přístup do domu bude realizován bezbariérově po rampách.

V 1.NP domu budou umístěny dva byty o velikosti 2+kk, upravitelné pro osoby s omezenou schopností pohybu. Dále na tomto podlaží budou umístěny, kromě schodiště, komunikačních chodeb a sklepů jednotlivých bytů též společné prostory a to kolárna a technická místnost.

Domy budou napojeny na technickou infrastrukturu a to přípojky studené vody, kanalizace, elektrického proudu a přípojku městského teplovodu. Vytápění a příprava teplé užitkové vody bytů v těchto domech bude zajištěna prostřednictvím výměníkové stanice, umístěné v technické místnosti domu, kam bude přiveden dálkový teplovod.

Výstavba již byla zahájena, tudíž lze okamžitě rezervovat bytové jednotky! Uvedené vizualizace interiéru obsahují prvky nadstandardní výbavy. Možnost klientských změn dle individuálních požadavků. Možnost dokoupení parkovacího stání před domem za 103.000,-Kč.
Bytové domy budou umístěny v těsném sousedství nové bytové výstavby a svým vzhledem zapadají do okolní krajiny.
Více informací na https://www.staving.cz/vlastni-vyroba/vystavba-bytoveho-domu/
V případě více dotazů, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti se na mne obraťte. Doporučujeme! Ev. číslo: 625155.

ID: 15462805 Naposledy upraveno 15.01.2020 v 11:22

Vojtěch Hakl - Specialista na horské nemovitosti

Vojtěch Hakl - Specialista na horské nemovitosti
734 699 780
734 699 780
hakldumrealit.cz

Odeslat dotaz prodejci

Dumrealit
Praha 5
www.dumrealit.cz

Více informací o Dumrealit

Další podobné inzeráty: byty v Jičíně

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Rychnov nad Kněžnou, byty Dvůr Králové nad Labem, byty Vrchlabí, byty Trutnov.
Podívejte se na další nabídky bytů v osobním vlastnictví v Jičíně: prodej bytů v osobním vlastnictví v Jičíně, pronájem bytů v osobním vlastnictví v Jičíně
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: 3+kk Praha, 2+1 Praha, pronájem Ostrava Poruba, 2+1 Ostrava, studentský pokoj.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.