Prodej bytu 3+1 se zaskl. lodžií, Havířov Šumbark

Vývoj cen: byty 3+1, okres Karviná

Cena: 860 000 Kč

Nabízíme k prodeji dr. byt 3+1, 68 m2, se zasklenou lodžií, v Havířově Šumbarku, na ulici Emy Destinnové. Byt se nachází ve 4./8 p. panelového domu po kompletní revitalizaci (plastová okna, zateplená fasáda, stupačky, odpady, střecha, výtah). Taktéž v bytě proběhla kompletní rekonstrukce - nově rozvody el. v mědi, zděné jádro, nová koupelna, kuchyňská linka, omítky atd. Byt je velice slunný a teplý, díky čemu je možno uspořit na poplatcích za teplo. Velkou předností bytu je bezpochyby lesopark za domem. Jedná se o okraj sídliště, proto zde panuje klid. Toto bydlení je tedy ideální pro mladou rodinu s dětmi, přilehlý lesopark pak využijete k venčení pejsků, procházky. Vchod je stále uzamčen, v přízemí je možno využít kočárkárny, či kolárny. Před domem parkoviště s dostatečným místem k parkování.Tento byt lze převést do osobního vlastnictví a financovat hypotékou. Doporučujeme prohlídku.

ID: 15783843 Naposledy upraveno 01.07.2020 v 08:56

Další podobné inzeráty: byty v Karviné

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Havířov, byty Krnov, byty Frýdlant nad Ostravicí, byty Hlučín.
Podívejte se na další nabídky družstevních bytů v Karviné: prodej družstevních bytů v Karviné, pronájem družstevních bytů v Karviné
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: 3+1 Praha, 2+1 Ostrava, 2+1 Praha, pronájem Ostrava Poruba, byty Ostrava Poruba.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.