Prodej bytu 3+kk, Ostrava - centrum

Vývoj cen: byty 3+kk, okres Ostrava-město

Cena: 2 490 000 Kč

Prodám atypický byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+kk, 70m2, umístěný ve zvýšeném přízemí vilového domu o čtyřech bytových jednotkách. Dům se nachází na ul. 28. října naproti parku Milady Horákové, stojí na vlastním oploceném pozemku o celkové výměře 605 m2. Pozemek nabízí odpočinkovou zónu. Součástí bytu je zastřešené parkovací místo pro vozidlo.
Byt má jako jediný vlastní samostatný vchod ze zahrady. Dispozici bytu tvoří vstupní zádveří, obývací pokoj, ze kterého je vstup do druhého pokoje a do kuchyňského koutu, který je průchozí, za ním se nachází třetí pokoj, koupelna a samostatné WC. Obývací pokoje mají vysoké stropy a působí velmi vzdušně a prostorně. Kuchyňský kout a WC mají snížené podhledy. Byt je od roku 2000 průběžně modernizován (plastová okna, nové rozvody vody a elektřiny). Podlahy v pokojích jsou borovicové palubky se zateplením, kuchyňský kout, koupelna a WC mají dlažbu s podlahovým vytápěním. Vytápění bytu je zajištěno elektrickými přímotopnými tělesy, v obývacím pokoji jsou k dispozici krbová kamna. Teplá voda je ohřívána elektrickým bojlerem o objemu 100 l. V domě je rozvod plynu. V letním období je v bytě příjemné klima (byt se nepřehřívá). K bytu náleží sklepní místnost o velikosti 20 m2, dále je možné využívat společné prostory a půdu.
Bydlení v tomto bytě představuje zajímavou alternativu mezi bydlením v bytovém a rodinném domě, na okraji centra Ostravy s výbornou dostupností všech potřebných služeb včetně školy, lékaře, MHD a nedalekého obchodního centra v docházkové vzdálenosti. Sousedství parku nabízí sportovní a relaxační vyžití. Byt představuje ideální bydlení pro rodinu s dítětem, psím mazlíčkem. Samostatný vstup do bytu nabízí také úvahu o užívání bytu např., pro účel advokátní kanceláře apod.

ID: 14801548 Naposledy upraveno 16.05.2019 v 06:27

Další podobné inzeráty: Prodej bytů 3+kk