Prodej, chalupa, 332 m2

Cena: 3 500 000 Kč
Cena k jednání

Kód zakázky: 27656, Zprostředkujeme Vám prodej chalupy v dobrém stavu z konce 19. století. Dům se nachází v obci Mařenice, v blízkosti německých hranic. Leží na samotě. Původně zemědělská usedlost, nyní je objekt pro bydlení. K domu o velikosti 342 m² zastavěné plochy patří pozemek o velikosti 1294 m² (z toho je 129 m² další zastavěná plocha a nádvoří). Přístup a příjezd k nemovitosti je po úzké místní komunikaci. Příjezdová cesta je udržována i v zimě, protože dále za domem je poslední stavení, které je obydleno celoročně. Dům má užitnou plochu 232 m². Vchází se do něj přes verandu, dále je chodba, koupelna s vanou, samostatné WC, ložnice a dále je zde obývací pokoj (světnice) s kuchyňskou linkou. V přízemí se nachází i prostorná spižírna. Na podlahách jsou dřevěná prkna. V 1. patře se nacházejí 2 dvoupokoje a další samostatný pokoj. Na stavení navazuje stodola o velikosti 99,5 m², do které lze vstoupit z prvního patra schody dolů a nebo samostatným vchodem zvenčí. Stodola je pod jedním zastřešením s obytnou částí. Dům je zčásti podsklepen (15,60 m²). V roce 2009 byla udělána nová střecha. Vytápění na tuhá paliva. Chalupa je roubená a zděná. Okna dvojitá. Dům je napojen na el. síť, voda je odebírána z pramenu v lese, který zásobuje celkem 5 domů. Voda je užívána jako pitná. Dům je v blízkosti Boberského potoka. Protože je dům stále obydlovaný, je v dobrém a udržovaném stavu.
Stavení na samotě, poskytuje klid a relax. Leží 1,5 km od německých hranic, od Krampochu. 1 km od Mařenic je golfové hřiště Malevil. Mařenice je obec v severní části okresu Česká Lípa, zhruba 10 km severovýchodně od Nového Boru. Obec zahrnuje 400 domů, z nichž část se nachází v připojených obcích.
Tato oblast je ideální pro cyklistiku, turistiku a v zimě běžky. Ev. číslo: 27656.

ID: 15321283 Naposledy upraveno 18.02.2020 v 10:20

Kristián Katsiedl

Kristián Katsiedl
776 212 884
katsiedlhome4people.cz

Odeslat dotaz prodejci

Home 4 People
110 00, Praha 1

Více informací o Home 4 People

Další podobné inzeráty: chaty a chalupy v České Lípě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: chaty a chalupy Jablonec nad Nisou, chaty a chalupy Semily, chaty a chalupy Liberec.
Podívejte se na další nabídky chalup v České Lípě: prodej chalup v České Lípě, pronájem chalup v České Lípě
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.