Prodej, chata, 100 m2

Cena: 2 140 000 Kč

Kód zakázky: 612606, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej zděné patrové chaty na vlastním pozemku v u rybníku Dehtář. Zastavěná plocha chaty je 62 m², plocha přilehlé zahrady 139 m². V přízemí se nalézá veranda, prostorný obývací pokoj s krbem a kuchyňským koutem, koupelna se sprchou, umyvadlem a WC. V podkroví jsou umístěny dva samostatné pokoje. Jeden z pokojů má balkon s pěkným výhledem do krajiny. Příjemné posezení na zahradě poskytuje pergola, k dispozici je i venkovní krb. K chatě patří technická místnost (sklad na nářadí) se samostatným vstupem ze zahrady. Pitná voda zajištěna z vlastní studny (el. čerpadlo, rozvody). Topení na tuhá paliva. Odpady jsou řešeny jímkou. Chata je ve velice dobrém stavu a je vybavená zabezpečovacím systémem. Do Českých Budějovic cca 15 min autem. Doporučujeme osobní prohlídku. Výhodné financování nemovitosti zajistíme. Ev. číslo: 612606.

ID: 14506015 Naposledy upraveno 09.08.2019 v 01:17

Ing. Alexej Budnik - Certifikovaný specialista Realitní akademie ČR

Ing. Alexej Budnik - Certifikovaný specialista Realitní akademie ČR
734 222 234
manieredumrealit.cz

Odeslat dotaz prodejci

Dumrealit
Praha 5
www.dumrealit.cz

Více informací o Dumrealit

Další podobné inzeráty: chaty a chalupy v Jihočeském kraji

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: chaty a chalupy Tábor, chaty a chalupy Jindřichův Hradec, chaty a chalupy Český Krumlov, chaty a chalupy Prachatice.
Podívejte se na další nabídky chat v Českých Budějovicích: prodej chat v Českých Budějovicích, pronájem chat v Českých Budějovicích
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.