K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Prodej, chata, 20 m2


Lokalita: Ke Stadionu, Příbram, Příbram VI-Březové Hory
Druh nabídky: chaty-a-chalupy prodej v Příbrami
Stav objektu: dobrý
Užitná plocha: 20 m2
Vlastní pozemek (m2): 468
Počet míst k parkování: 1
Počet podlaží objektu: 1
Druh objektu: cihlová
Kód zakázky: 23214, Zprostředkujeme Vám prodej pěkné prostorově nadstandardní zahrádky s menší zděnou chatkou, samostatným zděným objektem (sklepem), skleníkem, vše na pozemku o celkové ploše 467 m².
Polohou je ideálně situována na mírně sklonitém západním svahu, klidné místo mimo silniční komunikace s dobrou pěší dostupností z města.
Díky tomu, že do současnosti byla z 1/3 využívaná převážně k pěstováních sezonních plodin, zeleniny, bylinek a s láskou obhospodařovaná, je zde vysoká výnosnost. Domek je zděný s dřevěným obložením a navazující zimní zahradou, dispozičně jedna místnost s kuchyňkou. Samostatný zděný nadzemní sklep, kde se drží teplota i v letních měsících 10°C. K dispozici je nový skleník s automaticky zajištěným větráním. Novému majiteli zůstane i vybavení (sekačka, ap.)
Možnost neomezeného čerpání užitkové vody za poplatek do 300,-/za rok. Elektrická přípojka z hranice pozemku do objektu možná.
Pro bližší informace a zpřístupnění k prohlídce prosíme o předchozí telefonickou dohodu. Ev. číslo: 23214.

Naposledy upraveno

Pavel Sokolovski

Pavel Sokolovski Odeslat dotaz prodejci

Telefon:734 436 623
Email:sokolovskihome4people.cz

Home 4 People
110 00, Praha 1

Více informací o Home 4 People

Fotografie:

Adresa nemovitosti: Zvětšit mapu

TOPlist