Prodej, Obchodní prostory, 53m2 -

Cena: 1 970 000 Kč (37 170 Kč/m²)
včetně provize

Kód zakázky: 36528, Provozovna v Jablonci nad Nisou, nyní zařízená jako byt, 53 m3

Nebytová jednotka v prvním patře obchodní nemovitosti v Jablonci nad Nisou o výměře 53 m2 s jedním přiděleným místem na parkovišti u domu.
Přístup je z otevřené terasy, na noc se brána v přízemí zamyká. Vedle vchodových dveří je výloha, místnost je přepažena několika příčkami. Vzadu je vybudovaná nová koupelna se sprchou, wc, umyvadlem včetně připojení na pračku a plně vybavená kuchyňka s lednicí, sporákem a mikrovlnnou troubou. Z kuchyňky vedou dveře na dřevem obloženou lodžii.

Současné uspořádání umožňuje využití k bydlení (ložnice, obývací pokoj, jídelna, dětský koutek s palandou a psacím stolem). Podle občanského zákoníku lze v nebytových prostorách bydlet, stavební zákon má jiný výklad.

Přijďte se podívat, zda se Vám prostory mohou hodit k Vašim podnikatelským záměrům, případně jako investice – v případě zájmu Vám budeme k dispozici i při výběru vhodného nájemníka. Těšíme se na Vás.

ID: 17311864 Naposledy upraveno 28.11.2021 v 21:27

REALITYSPOLU
Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU

Další podobné inzeráty: komerční prostory v Jablonci nad Nisou

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: komerční prostory Liberec, komerční prostory Nový Bor, komerční prostory Semily, komerční prostory Turnov.
Podívejte se na další nabídky prodejen v Jablonci nad Nisou: prodej prodejen v Jablonci nad Nisou, pronájem prodejen v Jablonci nad Nisou
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.