Prodej podsklepeného RD s garáží, Ostrava Michálkovice

Cena: 2 500 000 Kč

Nabízíme k prodeji samostatně stojící podsklepený RD se samostatně stojící garáží a technickou místností. Dům o dispozici 2 x 2+1 menších rozměrů se nachází na ul. Skřivánčí v Ostravě Michálkovicích. Dům ač v dobrém stavu (trámy, střešní krytina, rozvod el. v mědi) je v původním stavu, určen k rekonstrukci dle představ nového majitele. Vytápění domu je ústřední plynové, v celém domě rozvod el. v mědi. Dům je napojen na veřejný vodovod, odpad řešen žumpou. Podlahy vesměs dřevěné s PVC krytinou nebo koberci. Na chodbách a soc. zázemí dlažba. V I. NP se nachází zádveří, samostatné WC a vstup na chodbu se schodištěm. Odtud vstup do prostorné kuchyně. Ta je průchozí do obývacího pokoje a ložnice. Další vstup z chodby vede do koupelny s vanou, umyvadlem a místem pro pračku. Do II. NP –podkroví je přístup po točitém schodišti. Zde se nachází kuchyň s rozvodem vody a dva menší obytné pokoje. Dále zde nalezneme vstup do půdního prostoru pod sedlo střechy odkud je zajištěn přístup na střechu. Sklep s úložnými prostory slouží k ukládání potravin a je zde umístěn plynový kotel. V celém sklepě je suché zdivo. Součástí prodeje je také pozemek v zadní části zahrady o rozloze 133 m2 se zděnou garáží a s hospodářskou místností (dílnou). Zde je také rozvod el. Do garáže je zajištěn vjezd z hlavní silnice. Pozemek o celkové ploše 670 m2 je celooplocen. Na zahradě se nachází vzrostlé okrasné stromy, je zde možnost posezení a oddělený prostor pro chov drůbeže. Dům se nachází ve velmi oblíbené, klidné lokalitě, ve výborné dostupnosti centra Ostravy. V případě zájmu o prohlídku kdykoliv kontaktujte makléře. Tuto nemovitost lze zafinancovat hypotečním úvěrem, její vyřízení Vám zdarma zajistí naši finanční partneři.

ID: 14506786 Naposledy upraveno 11.07.2019 v 01:03

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Frýdlant nad Ostravicí, rodinné domy Havířov, rodinné domy Hlučín, rodinné domy Český Těšín.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů v Ostravě: prodej rodinných domů v Ostravě, pronájem rodinných domů v Ostravě
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.