Prodej pozemku 412 m2 v Dolní Moravici

Cena: 699 000 Kč (1 697 Kč/m²)
včetně právního servisu, advokátní úschovy i provizee

Kód zakázky: 088-N03043, V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme stavební pozemek v Dolní Moravici, okr. Bruntál. Dvě parcely o celkové výměře 412 m2 jsou rovinaté, s nádherným výhledem do okolí. Všechny dostupné inž. sítě ( kanalizace, voda a elektřina ) jsou přivedeny k hranici pozemku, příjezdová cesta vede napříč celou chatovou osadou. Pozemek je určen územním plánem k rekreační výstavbě, v sousedství již stojí novostavby menších penzionů i chatek. Lokalita je vyhledávaná pro svou atraktivní polohu, veškerá občanská vybavenost v blízkém Bruntále či Rýmařově, v obci D.Moravice škola, školka, restaurace a obecní úřad. Okolí je protkáno množstvím turistických a cyklistických tras, v zimě možnost využití blízkého Ski areálu Čerťák. Cena obsahuje veškerý realitní i právní servis.

ID: 15942358 Naposledy upraveno 16.09.2020 v 18:01

Ing. Rostislav Schramek

Ing. Rostislav Schramek
+420608765566
rostislav.schramekremax-czech.cz

Odeslat dotaz prodejci

RE/MAX Profit
Masarykovo nám. 5/5, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.remaxprofit.cz

Více informací o RE/MAX Profit

Další podobné inzeráty: pozemky v Bruntále

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Frýdlant nad Ostravicí, pozemky Studénka, pozemky Krnov, pozemky Bohumín.
Podívejte se na další nabídky stavebních pozemků pro bydlení v Bruntále: prodej stavebních pozemků pro bydlení v Bruntále, pronájem stavebních pozemků pro bydlení v Bruntále
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.