Prodej pozemku 6334 m2, Hukvaldy- Sklenov

Cena: 5 428 238 Kč (857 Kč/m²)

Kód zakázky: 202016639, Chcete bydlet v klidné lokalitě téměř bez sousedů s jistotou soukromí a s výhledem na hrad Hukvaldy?
Chcete chovat zvířata a hospodařit?

Právě pro vás mám v nabídce pozemek o velikosti 6334 m2 v obci Hukvaldy - kat. území Sklenov nacházející se v podhůří Beskyd. Pozemek je částečně rovinatý a z části ve svahu. Část pozemku je ohraničena lesem a potokem Podlesí, řekou Ondřejnicí a roklí, což zaručuje absolutní soukromí. Vstup na pozemek je po nově vybudovaném mostě, který je soukromý a je součástí prodeje. Při výstavbě mostu a úpravě příjezdové cesty již bylo pamatováno na případné vybudování elektrické brány.
Na pozemku momentálně stojí menší podsklepený objekt, který je určen k demolici nebo kompletní rekonstrukci. Připojení elektřiny je zde 220 i 380 V. Není zde přivedena voda, ale připojení je možné z obecní příjezdové cesty nebo možnost vybudování vlastní studny. Katastrální území Sklenov postupně prochází výstavbou kanalizace, kdy bude možnosti připojení, případně lze vybudovat kořenovou čističku, ČOV.
Obec Hukvaldy patří k turisticky vyhledávané obci s možností krásných procházek v oboře pod hradem Hukvaldy. Dostupnost a vybavenost obce je samozřejmostí. Je zde škola, školka, zdravotní zařízení, pošta, obchod atd. Přestože se jedná o turistickou oblast, pozemek se nachází v klidné části mimo turistický ruch.
Jako bonus je nádherný výhled na hrad.
Pro bližší informace nebo domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

ID: 15724604 Naposledy upraveno 19.09.2020 v 08:59

Vladislava Zajacová

Vladislava Zajacová
+420 603 777 528
vladislava.zajacovaflexireality.cz

Odeslat dotaz prodejci

FLEXI REALITY s.r.o.
Keltičkova 1296/58, 71000, Ostrava - Slezská Ostrava
www.flexireality.cz

Více informací o FLEXI REALITY s.r.o.

Další podobné inzeráty: pozemky ve Frýdku-Místku

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Hlučín, pozemky Orlová, pozemky Opava, pozemky Bruntál.
Podívejte se na další nabídky stavebních pozemků pro bydlení ve Frýdku-Místku: prodej stavebních pozemků pro bydlení ve Frýdku-Místku, pronájem stavebních pozemků pro bydlení ve Frýdku-Místku
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.