Prodej pozemku určeného k bydlení, 13.242 m2, s možností stavby 2 domů, Metylovice

Cena: 3 840 180 Kč (290 Kč/m²)
vč. provize a právního servisu, v ceně není 4% daň

Kód zakázky: 201815438, Hledáte bydlení, které zaručuje soukromí? Máte rádi lidi, ale bydlet chcete přece jen sami? Právě vám nabízím pozemek o velikosti 13.242 m2, který se nachází ve velmi klidném prostředí obce Metylovice. Pozemek je krásně slunný a vzhledem k tomu, že se nachází ve svahu, zaručuje překrásný výhled na Lysou horu a okolní kopce. Není zde žádný provoz, neboť se jedná lokalitu s omezeným průjezdem nacházející se 1 km od hlavní cesty vedoucí přes obec, ve které se nachází veškerá občanská dostupnost a vybavenost (škola, školka, obecní úřad, knihovna, obchod atd..). V obci Metylovice se nachází dětská léčebna, která se specializuje na léčbu respiračních chorob, což řadí obec mezi místa s velmi dobrým ovzduším. Dle územního plánu je zde možnost postavit 2 domy, lze tedy využít ke stavbě společně s rodinou nebo přáteli, přesto rozloha parcely zajistí soukromí. Koupě nemovitosti můžeme zajistit vlastním hypotečním specialistou. Pro bližší informace nebo domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat. Při rychlém jednání možná sleva.

ID: 15140394 Naposledy upraveno 18.08.2019 v 15:24

Vladislava Zajacová

Vladislava Zajacová
+420 603 777 528
vladislava.zajacovaflexireality.cz

Odeslat dotaz prodejci

FLEXI REALITY s.r.o.
Keltičkova 1296/58, 71000, Ostrava - Slezská Ostrava
www.flexireality.cz

Více informací o FLEXI REALITY s.r.o.

Další podobné inzeráty: pozemky ve Frýdku-Místku

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Krnov, pozemky Třinec, pozemky Karviná, pozemky Havířov.
Podívejte se na další nabídky stavebních pozemků pro bydlení ve Frýdku-Místku: prodej stavebních pozemků pro bydlení ve Frýdku-Místku, pronájem stavebních pozemků pro bydlení ve Frýdku-Místku
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.