Prodej, Pozemky pro bydlení, 1523 m2


vč.provize

Kód zakázky: 625055, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exklusivně prodej stavebního pozemku o výměře 1523m² v obci Ludkovice. Pozemek je obdélníkového tvaru o délce přibližně 50m a šířce 28m. Leží u vozovky směrem k vodní nádrži, od které je vzdálen 300m. Od silnice je chráněn porostem a je vyvýšen, takže umožňuje krásné výhledy do okolí. Elektřina, vodovod, plyn a dešťová kanalizace jsou přímo na pozemku. Parcela má upravený povrch pro okamžité započetí stavby. Místo je jen mírně svažité a je celodenně osluněno. Příjezd je zajištěn po zpevněné komunikaci přímo na pozemek. Obec Ludkovice leží v oblasti nazývané Luhačovské Zálesí. Na SV, kde se začínají rýsovat kopce Vizovické vrchoviny je obec lemována lesy. Na opačné, jihozápadní straně se začíná terén svažovat k rovinám kolem Uherského Brodu a dál k řece Moravě. Místo má velmi osobitou, půvabnou atmosféru a skýtá příležitost pro bydlení v klidné lokalitě poblíž přírody i všem vymoženostem krajského města. Od Zlína je dojezdový čas 17 minut, do Luhačovic 8 minut. Veškerá občanská vybavenost obce je v nedaleké blízkosti. Obec Ludkovice má velmi proslulou mateřskou školu, základní školu, společenské centrum.V místní kapli, která byla postavena na začátku 90. let se konají pravidelné bohoslužby.V katastru obce leží vodní nádrž Ludkovická přehrada, která slouží jednak jako zásobárna pitné vody pro blízké okolí a zároveň jako ochrana před povodněmi pro obce ležící na toku Ludkovického potoka. Pro prohlídku mě neváhejte kontaktovat, velmi ráda Vám místo ukážu. Zajištění výhodného financování je samozřejmostí. Ev. číslo: 625055.

ID: 14960533 Naposledy upraveno 20.08.2019 v 12:51

RNDr. Jana Utěkalová

RNDr. Jana Utěkalová
734 358 582
571 817 817
developmentdumrealit.cz

Odeslat dotaz prodejci

Dumrealit
Praha 5
www.dumrealit.cz

Více informací o Dumrealit

Další podobné inzeráty: pozemky ve Zlíně

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Valašské Meziříčí, pozemky Rožnov pod Radhoštěm, pozemky Uherské Hradiště, pozemky Holešov.
Podívejte se na další nabídky stavebních pozemků pro bydlení ve Zlíně: prodej stavebních pozemků pro bydlení ve Zlíně, pronájem stavebních pozemků pro bydlení ve Zlíně
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.