Prodej, Pozemky pro bydlení, 1576 m2

Cena: 1 190 000 Kč (755 Kč/m²)
informace v RK

Kód zakázky: 626885, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku za jedinečnou cenu v obci Valy u Mariánských Lázní. Pozemek je rovinný, slunný a vhodný k výstavbě rodinného domu. Pozemek se nachází na strategickém místě v samotném srdci obce Valy. Na pozemku se nachází pstruhový rybník, který je možné využít jako komoru pro zimní odchov ryb. Z tohoto hlediska je tento pozemek zcela vyjímečný. Obec Valy se stala velmi lukrativní lokalitou, neboť se nachází 4 km od Mariánských Lázní. Automobilem se do centra města dostanete do 5 min. V místě se nachází železniční a autobusová zastávka. Na hranici pozemku se nacházejí veškeré inženýrské sítě. V případě, že hledáte bydlení v lukrativní lokalitě, mohu Vám tuto nemovitost jen doporučit. V ceně pozemku je již zahrnuta provize naší realitní kanceláře a právní servis. Advokát se případu věnuje od složení rezervační zálohy až po předání pozemku novému nabyvateli. Případné vyřízení hypotečního úvěru je samozřejmostí. Doporučujeme. Ev. číslo: 626885.

ID: 15321250 Naposledy upraveno 04.04.2020 v 17:14

Mirek Reindl

Mirek Reindl
602 969 410
reindlcheb2.dumrealit.cz

Odeslat dotaz prodejci

Dumrealit
Praha 5
www.dumrealit.cz

Více informací o Dumrealit

Další podobné inzeráty: pozemky v Chebu

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Chodov, pozemky Karlovy Vary, pozemky Aš, pozemky Ostrov.
Podívejte se na další nabídky stavebních pozemků pro bydlení v Chebu: prodej stavebních pozemků pro bydlení v Chebu, pronájem stavebních pozemků pro bydlení v Chebu
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.