Prodej, Pozemky pro bydlení, 368 m2

Cena: 3 369 168 Kč (9 155 Kč/m²)

Kód zakázky: 177973, Nabízíme Vám přízemní dům o dispozici 3+kk vhodný pro tři osoby. Bezbariérové řešení domu ocení malé rodiny či majitelé v pokročilejším věku. Řešení centrální místnosti umožňuje plné využití plochy při rozdělení do kuchyňské, jídelní a obývací zóny. V každém pokoji je prostor pro vestavné skříně. Součástí domu je koupelna s vanou, oddělenou toaletou a možností úložného prostoru v zádveří. Díky provětrávané fasádě lze použít různé dekory materiálů pro venkovní povrch.

Dům je vyprojektován ve variantě Standard jako dřevostavba, ale lze výstavbu realizovat i ve formě zděné stavby. Doporučujeme i variantu Exkluziv pro náročné klienty, kteří mají nejvyšším požadavky na kvalitu bydlení.

Realizace by měla být na slunném pozemku ve městě Svitavy. Pozemek se nachází v nové zástavbě, je rovinatý a obdelníkového tvaru. CP pozemku je 368 m2 s rozměry cca 15 x 24 m. Můžete si koupit samostatný pozemek, nebo si vybrat z naší nabídky typových domů, nebo Vám navrhneme dům přesně podle vašich představ. Budete mít kontrolu nad celým průběhem stavby, získáte vše pod jednou střechou, včetně financování, inženýringu, popřípadě nalezení jiné lokality na výstavbu. Naše stavby mají prokazatelnou úsporu na pořizovacích a provozních nákladech.

Město Svitavy je vhodné místo pro klidné bydlení v těsné blízkosti přírody s lesem a rybníky vhodný ke koupání. Občanská vybavenost je zde kompletní, škola, školka, sportovní hřiště, krytý plavecký bazén, poliklinika, praktický lékař, pošta, kino a další.

Pro více informací kontaktujte naši společnost. Uvedená cena je včetně DPH, tato cena je za pozemek a náklady za zprostředkování, výstavbu RD na klíč, bez představebního servisu a základové desky a daně z nabytí. Zajistíme Vám výhodné financování, popřípadě rádi pomůžeme s prodejem Vaší stávající nemovitosti. Doporučujeme prohlídku. Bidli - Jednoduše doma.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 673 834,- Kč a měsíční splátkou 10 776,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

ID: 15683476 Naposledy upraveno 26.03.2020 v 15:40

Michal Tesař

Michal Tesař
774 110 007
774 110 007
infobidli.cz

Odeslat dotaz prodejci

Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17, Praha 1

Více informací o Bidli reality, a.s.

Další podobné inzeráty: pozemky ve Svitavách

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Moravská Třebová, pozemky Pardubice, pozemky Chrudim, pozemky Česká Třebová.
Podívejte se na další nabídky stavebních pozemků pro bydlení ve Svitavách: prodej stavebních pozemků pro bydlení ve Svitavách, pronájem stavebních pozemků pro bydlení ve Svitavách
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.