Prodej, Pozemky pro bydlení, 7479m2 -

Cena: 5 490 000 Kč (734 Kč/m²)
včetně provize

Kód zakázky: 34569, Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi pozemek v Peci pod Sněžkou, v katastrálním území Velká Úpa. Jedná se o pozemek o celkové ploše 7.479m2. Do centra jednoho z nejvýznamnějších českých horských středisek Pece pod Sněžkou je to 5km.

V této ploše je zahrnut také stavební pozemek o aktuální zastavěné ploše 119m2, kde se nachází nemovitost vhodná k demolici. Pozemek této nemovitosti lze poté využít pro stavbu o stejném půdorysu, případně je možné, dle informací ze stavebního úřadu, zvětšit její plochu AŽ o 30% a využít tak na maximum potenciál tohoto nádherného místa, kde je naprostý klid a panenská příroda Krkonošského národního parku. Návrh možné budoucí podoby si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Současná nemovitost se nachází ve výšce cca 750 m.n.m. a leží na východně orientovaném svahu. V nejbližším okolí se nachází dalších 5 nemovitostí, které jsou vzdušnou čarou vzdálené minimálně 80m a výškový rozdíl je více než 50m! Vzhledem k tomu, že se dle územního plánu nejedná o lokalitu s možností výstavby, je toto jedinečná příležitost k využití stávající zastavěné plochy na výstavbu nového objektu. Na pozemek je přivedena elektřina.

Více informací rád poskytnu telefonicky, případně je možné domluvit se na osobní prohlídce tohoto nádherného místa. S financováním nemovitosti Vám rádi pomohou naši finanční specialisté, ve které vložilo důvěru již více než 650.000 spokojených klientů.

ID: 16958033 Naposledy upraveno 17.09.2021 v 18:19

REALITYSPOLU
Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU

Další podobné inzeráty: pozemky v Trutnově

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: pozemky Dvůr Králové nad Labem, pozemky Rychnov nad Kněžnou, pozemky Náchod, pozemky Hradec Králové.
Podívejte se na další nabídky stavebních pozemků pro bydlení v Trutnově: prodej stavebních pozemků pro bydlení v Trutnově, pronájem stavebních pozemků pro bydlení v Trutnově
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.