K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Prodej


Lokalita: Plaveč, okres Znojmo
Druh nabídky: Prodej
Druh nemovitosti: Historické objekty
Druh nemovitosti: 100
Druh objektu: kamenná
Poloha objektu: samostatný
Počet podlaží objektu: 1
Stav objektu: před rekonstrukcí
Zastavěná plocha: 150
Užitná plocha (m2): 100
Umístění objektu: klidná část obce
Podlahová plocha (m2): 60
Vlastní pozemek (m2): 325
Kód zakázky: 104995, Exklusivně Vám zprostředkujeme prodej chalupy, která se nachází v bezprostřední blízkosti Výrovské přehrady a bývalého zámku v Plavči. V poslední době byl dům využíván k rekreaci jako chalupa. 
IS v domě, kanalizace přípojka  před domem, až k domu vede příjezdová komunikace. Obec Plaveč leží v CHKO, dům se rozprostírá v klidné části obce v bezprostřední blízkosti lesa a 5 min. od Výrovské přehrady, která je oblíbeným místem pro rekreaci a rájem pro rybáře! Výborné autobusové spojení do Znojma.
Dům se nachází na pozemku, podle ÚP "BV" - bydlení venkovské. Pozemky takto označené mají hlavní využití jako bydlení v RD venkovského charakteru.
Vzhledem k tomu, že dům má ideální polohu jak pro rekreaci tak pro stálé bydlení  (velmi klidné místo) ale s výbornou dostupností infrastruktury v obci (obchod, školka, obecní úřad 2 min. pěšky,pošta 5 minut)TENTO OBJEKT DOPORUČUJEME! . Do konce února 2018 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,09 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Naposledy upraveno

Bc. Leona Poloprudská

Bc. Leona Poloprudská Odeslat dotaz prodejci

Telefon:800 10 30 10
Telefon:800 10 30 10
Email:zakaznicky.servisrksting.cz

Realitní kancelář STING, s.r.o.
1.máje 540, 73961, Třinec
www.rksting.cz

Více informací o Realitní kancelář STING, s.r.o.

Fotografie:

Adresa nemovitosti: Zvětšit mapu

TOPlist