Prodej, Rodinný dům, 100 m2

Vývoj cen: RD 100 - 200m2, okres Kroměříž

Cena: 3 120 000 Kč

Kód zakázky: 123229, Hledáte bydlení v Holešově a okolí, které si můžete přizpůsobit svým představám? Odrazují Vás dlouhé lhůty stavebního řízení? Pak tu máme právě pro Vás řadový rodinný dům na okraji obce Količín se započatými stavebními úpravami, připravený k dokončení. Současný technický stav je srovnatelný s hrubou stavbou domu. Původní dům byl postaven z pálených cihel, při rekonstrukci byl celý podřezán, obvodové zdivo bylo zpevněno věncem. Okna jsou plastová. Dnešní fáze stavebních úprav nabízí řadu variabilních řešení. Dům je možno dokončit ve variantě rodinný dům 4-5+kk, se sociálním zázemí v přízemí i patře. Další obytný prostor se nabízí v podkroví. IS: dům je napojen na elektřinu, kanalizaci, k dispozici je plyn, voda je z vlastní studny. V obci byl v r. 2021 nově vybudován vodovodní řád.
Pozemek celkem má výměru 229 m2, z toho zastavěná plocha domu činí cca 80m2, zbývajících 149 m2 je rovinatá zahrada orientovaná na západ.
Obec Količín je v rámci občanské vybavenosti navázána na Holešov, je vedena jako jeho část. Přímo zde najdeme víceúčelové hřiště, cyklistickou trasu, knihovnu, zajíždí sem pojízdné prodejny.
Pro více informací a pro sjednání prohlídky kontaktujte realitní kancelář. Do konce prosince 2021 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 4,19 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

ID: 17312015 Naposledy upraveno 29.11.2021 v 10:25

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Kroměříži

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Valašské Meziříčí, rodinné domy Uherský Brod, rodinné domy Rožnov pod Radhoštěm, rodinné domy Kroměříž.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů v holešově: prodej rodinných domů v holešově, pronájem rodinných domů v holešově
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.