Prodej, Rodinný dům, 217 m2

Vývoj cen: RD 200 - 500m2, okres Jablonec nad Nisou

Cena: 2 690 000 Kč
 • Lokalita: Jana Švermy, Smržovka, okres Jablonec nad Nisou
 • Typ domu: rodinný dům
 • Druh nabídky: prodej rodinných domů v Jablonci nad Nisou
 • Financování: kalkulace hypotéky zdarma
 • Stav objektu: před rekonstrukcí
 • Užitná plocha: 217 m2
 • Plocha pozemku: 2140 m2
 • Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
 • Zastavěná plocha: 217
 • Umístění objektu: klidná část obce
 • Počet míst k parkování: 6
 • Podlahová plocha (m2): 217
 • Počet podlaží objektu: 2
 • Druh objektu: smíšená

Kód zakázky: 632277, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej z poloviny podsklepeného rodinného domu o dispozici 8+1 v obci Smržovka. Smržovka je město v okrese Jablonec nad Nisou, v podhůří Jizerských hor na silniční a železniční trati mezi Jabloncem nad Nisou a Tanvaldem, s 3.800 obyvateli a velmi dobrou infrastrukturou. Smržovka svým návštěvníkům nabízí kvalitně značné turistické a cyklistické stezky na všechny světové strany s možností navštívení řady okolních rozhleden jako je Černá Studnice, Smržovka, Bramberk, Špičák. Horské cesty procházejí i státními přírodními rezervacemi, kromě rašelinišť se vzácným rostlinstvem jsou velmi cenná místa se zachovanými původními bukovými porosty či zbytky smrkového pralesa. Město lze považovat za středisko zimních sportů, přímo z města je nástup na lyžařskou magistrálu Jizerských hor a v okolí je řada lyžařských vleků i osvětlená sjezdovka. Smržovka se proslavila i jako město sáňkářského sportu, první sáňkářská dráha zde byla postavena již v roce 1912, současná závodní dráha pochází z let 1972-1975. V centru města, ale stranou od rušné komunikace se nachází víceúčelová sportovní plocha, která v létě slouží k provozování volejbalu, nohejbalu, basketu či tenisu a v zimě se změní na ledovou plochu vhodnou pro hokej či bruslení. K dispozici je také tělocvična v ZŠ a nová sportovní hala postavená v roce 2001 s možností využití pro většinu halových sportů, dále fotbalové hřiště se zázemím ve Sportovní ulici. Pro milovníky psů je k dispozici kynologické cvičiště. V Dolní Smržovce se nacházejí tenisové kurty. Nabízená nemovitost stojí na vlastním, oploceném, mírně svažitém travnatém pozemku o velikosti 2140m², spodní hranici pozemku lemuje potok vlévající se do Smržovského potoka. Součástí nemovitost je garáž stojící v krajní části pozemku se dvěmi pokoji v podkroví. Lokalita, dispozice domu i jeho umístění v sousedství skiareálu Filip disponujícího dvěma lyžařskými vleky s půjčovnou lyží a snowboardů (www.ceskehory.cz/lv-filip) předurčuje její budoucí využití nejen k trvalému bydlení početnější rodiny ale i využití jako rekreačního objektu. Více informací o objektu, stavebně technickém stavu, případně aktuální fotky interiéru Vám rád podám osobně nebo na mail. V souladu s platným zákonem je nemovitost dočasně, do předložení Průkazu energetické náročnosti, zařazena do energetické třídy G. Ev. číslo: 632277.

ID: 16043225 Naposledy upraveno 22.11.2020 v 20:46

Antonín Čvančara

Antonín Čvančara
605 330 330
605 330 330
tonnadumrealit.cz

Odeslat dotaz prodejci

Dumrealit
Praha 5
www.dumrealit.cz

Více informací o Dumrealit

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Jablonci nad Nisou

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Turnov, rodinné domy Semily, rodinné domy Liberec, rodinné domy Česká Lípa.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů v Jablonci nad Nisou: prodej rodinných domů v Jablonci nad Nisou, pronájem rodinných domů v Jablonci nad Nisou
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.