Prodej, velký rodinný dům, Beňadiková, Liptovský Mikuláš, Slovensko

Cena: 7 800 000 Kč

Nabízíme k prodeji historický a kompletně zrekonstruovaný zámeček v obci Beňadiková u Liptovského Mikuláše, který může sloužit buď jako prostorný rodinný dům nebo jako malý rodinný penzión.
Zámeček se nachází zhruba v polovině obce u hlavní cesty. Od roku 1730, kdy se datuje původní stavba, prošel dvěma kompletními rekonstrukcemi a do konečné podoby jej současný majitel uvedl v roce 2008.
Aktuálně zámeček slouží jako malý rodinný penzión sestávající z hlavní budovy a pravého křídla. V hlavní části se nachází 3 apartmány se samostatným zázemím (kuchyňka, popř. kuchyňský kout a koupelna), velká společenská místnost s kuchyňským koutem, velké obyvatelné podkroví, technická místnost a prostorný klenbový sklep. V pravém křídle se nachází kotelna s peletovým kotlem a další dva apartmány, které jsou již vybudované a čekají na dokončení podle majitelových představ.
Celková užitná plocha zámečku je 365 m2. Velký rovinatý pozemek o celkové ploše 2 021 m2 o rozměrech cca 35x59 m umožňuje zejména v letním období rodinám s dětmi nerušnou zábavu, mezi další možnosti využití patří např. rodinné oslavy, slavnostní posezení, nebo svatby. Zahradní přístřešek je využívaný na venkovní posezení s možností grilování.
Stavba je v současnosti vedená jako rodinný dům, což představuje velkou výhodu v případě čerpání hypotečního úvěru.

IS: voda, elektřina, kanalizace
Náklady na provoz jsou aktuálně nastavené na cca 1800 Kč za vodu a elektřinu, na vytápění se spotřebuje okolo 13 tun pelet ročně.
Přístup na vlastní asfaltové parkoviště je přímo z hlavní komunikace. Výborná dostupnost z dálnice D1 – pouze 3 km.
Přímo ze zámečku to je 5 km do centra Liptovského Mikuláše, 10 km Aquapark Tatralandia, 21 km lyžařské středisko Jasná Nízké Tatry, 23 km GINO PARADISE Bešeňová.

ID: 15633129 Naposledy upraveno 29.06.2020 v 11:53

Další podobné inzeráty: rodinné domy

Podívejte se na další nabídky rodinných domů na Slovensku: prodej rodinných domů na Slovensku, pronájem rodinných domů na Slovensku
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.