Pronájem 2+1, Slezská Ostrava, Nejedlého 3

Vývoj cen: Pronájem 2+1, okres Ostrava-město

Cena: v textu
+služby

Nabízím k pronájmu velmi hezký byt o velikosti 2+1, který se nachází
v Ostravě na ulici Nejedlého. Hledáme slušné nájemníky, kteří by rádi měli hezké a moderní bydlení. V blízkosti je kompletní občanská vybavenost. V bytě jsou nová plastová okna, plovoucí podlahy, krásná nová koupelna, ve které se budete cítit příjemně. Nechybí ani moderní kuchyň, která je ideální pro posezení s rodinou nebo přáteli u jídla.
Můžete si vybrat ze dvou variant, a to buď vybavený nebo nevybavený byt.
Nájem vybaveného bytu činí 10 300 Kč + služby 2 000 Kč, za každou další osobu +300 Kč na zálohy služeb navíc. Kauce 15 000 Kč
Nájem nevybaveného bytu činí 9 300 Kč + služby 2 000 Kč, za každou další osobu +300 Kč na zálohy služeb navíc. Je jen na vás, která varianta vám více vyhovuje.

V případě zájmu, je nutné doložit potvrzení o příjmech a doporučení předchozího pronajímatele s informacemi o předchozím bydlení. Chcete si byt prohlédnout? Prohlídky bytu jsou možné od pondělí do pátku, stačí zavolat na číslo 607 875 364 a domluvit schůzku.

ID: 15762759 Naposledy upraveno 01.07.2020 v 08:20

Další podobné inzeráty: byty v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Bruntál, byty Frýdek-Místek, byty Studénka, byty Český Těšín.
Podívejte se na další nabídky bytů v osobním vlastnictví v Ostravě: prodej bytů v osobním vlastnictví v Ostravě, pronájem bytů v osobním vlastnictví v Ostravě
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: byty Ostrava Poruba, 3+1 Ostrava, 2+1 Ostrava, 2+kk Praha, pronájem Ostrava Poruba.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.