Pronájem bytu 1+1 34m2, v cihlové zástavbě v Opavě

Vývoj cen: Pronájem 1+1, okres Opava

Cena: 6 900 Kč
+inkaso

Pronájem bytu 1+1, který je situován ve 2.NP cihlového domu , tiché lokalitě Opavy-Kateřinek, 5 minut chůze do centra města, okna na jih do velké zahrady.Byt se skládá z předsíně, koupelny s vanou, WC, pokoje a kuchyně s kuch. linkou s plyn. deskou, elektr. troubou, místem pro pračku a ledničku.Obě místnosti jsou prostorné a je možnost umístit sedací soupravu i do kuchyně.Pronájem bytu má velkou výhodu v nízkém inkasu.Je teplý, má vlastní všechny měřiče, v kuchyni kondenzační kotel na teplou vodu a ústřední topení s termostatem, přípojku na internet. Byt je vhodný pro ty, kteří hledají klidné bydlení se slušnými spolubydlícími v domě. Nájemné Kč 6900+inkaso.Kauce 3 nájmy - dle předchozí dohody možnost na splátky.Kontakt 607152453.

ID: 15783910 Naposledy upraveno 01.07.2020 v 12:06

Další podobné inzeráty: byty v Opavě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Třinec, byty Nový Jičín, byty Havířov, byty Frýdek-Místek.
Podívejte se na další nabídky bytů v osobním vlastnictví v Opavě: prodej bytů v osobním vlastnictví v Opavě, pronájem bytů v osobním vlastnictví v Opavě
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: pronájem Ostrava Poruba, 3+kk Praha, 3+1 Ostrava, 2+kk Praha, 3+1 Praha.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.