Pronájem bytu 1+kk, bez PROVIZE

Vývoj cen: Pronájem 1+kk, okres Ostrava-město

Cena: 5 500 Kč
cena bez služeb
  • Lokalita: Ostrava (702 00)
  • Druh nabídky: pronájem bytů v Ostravě
  • Velikost bytu: 1+kk
  • Vlastnictví: osobní
  • Typ budovy: cihlový
  • Plocha: 29 m2
  • Energetická náročnost budovy: B - Velmi úsporná

Nově zrekonstruované byty v Ostravě K pronájmu Nově zrekonstruované byty v centru Ostravy - Moravská Ostrava. Každý byt má obývací pokoj, předsíň s kuchyní a koupelnou se sprchovacím koutem nebo vanou. Ve dvoře krásné venkovní posezení s grilem. Objekt je 24 hod monitorován, případně i Váš automobil. K dispozici, solárium, připojení k internetu, pevná linka, domovní telefon, a satelitní připojení (4 družice). V ceně 5.500,- je již zahrnuto - satelit a úklid společných prostor 3x týdně. 1. NABÍZÍME MOŽNOST ZŘÍZENÍ TRVALÉHO POBYTU. 2. JESTLIŽE MÁ OBČAN ZŘÍZENÝ TRVALÝ POBYT, MŮŽE SI ZAŽÁDAT O PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ. 3. PŘI NASTĚHOVÁNÍ POŽADUJEME POUZE 1X NÁJEMNÉ SE SLUŽBAMI + 1 KAUCI VE VÝŠI 7000,- (možno rozdělit na splátky, na všem se dá domluvit)
RK NEVOLAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kdo nemá peníze, ať nevolá. U nás je jednoduché pravidlo - kdo neplatí, nebydlí.

ID: 10517285 Naposledy upraveno 11.02.2020 v 20:14

Další podobné inzeráty: byty v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Bruntál, byty Orlová, byty Frýdlant nad Ostravicí, byty Frýdek-Místek.
Podívejte se na další nabídky bytů v osobním vlastnictví v Ostravě: prodej bytů v osobním vlastnictví v Ostravě, pronájem bytů v osobním vlastnictví v Ostravě
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: pronájem Ostrava Poruba, 2+1 Ostrava, 3+kk Praha, 2+1 Praha, 2+kk Praha.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.