Pronájem bytu 2+1, 87 m2 v rodinném domě, Slezská Ostrava, 13000 Kč

Cena: 13 000 Kč
Nájem je včetně záloh na služby a energie.

V zastoupení majitele Vám nabízíme pronájem zajímavého bytu v přízemí rodinného domu ve Slezské Ostravě nad Bazalama. K dispozici je rozlehlá zahrada s altánem. Byt je zařízen kuchyňskou linkou a sporákem. V koupelně je sprchový kout. Nájem činí 13000 Kč ,v němž jsou zahrnuty zálohy na vodu, vytápění a energie. Upřednostňujeme slušné, klidné a pracující nájemníky, alespoň jednoho z páru. Je zde chován pes, proto další pes jen po dohodě. Dům je situován v zástavbě rodinných domů s výhledem na město Ostrava. V dosahu je stadion Bazaly, ZOO ve Stromovce , poliklinika, supermarket, banka i MHD. Do centra se dostanete městskou dopravou za cca 5 minut. Parkování u domu. Je možné si pronajmout komerční prostor 30 m2, který je propojen s bytem. Je vhodny jako sklad , kosmetický či kadeřnický salon apd.Možno zřídit vlastní vstup přes komerční místnost do bytu. Cena dohodou.Byt je k dispozici ihned.Prohlídky možné dle domluvy. Nyní je byt bez vybavení, pouze s rohovou kuchyňskou linkou, sporákem ,pračkou, v ložnici jsou zabudované skříně a v předsíni předsíňová stěna. Parkování u domu. Dopručujeme pro zájemce, co jsou rádi v kontaktu s přírodou a uvítají bydlení rodinného typu. Kauce činí 13000 Kč, 2 nájmy předem a provize . Pište prosím do emailu nebo volejte na tel.č.737158768. RK prosím nevolejte. Děkujeme..

ID: 15777532 Naposledy upraveno 11.08.2020 v 13:00

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Třinec, rodinné domy Český Těšín, rodinné domy Hlučín, rodinné domy Opava.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů v Ostravě: prodej rodinných domů v Ostravě, pronájem rodinných domů v Ostravě
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.