Pronájem celoročně obyvatelné chaty (malý rodinný domek), Řeka

Cena: v textu
Garance Dodomo místo kauce
Místo kauce můžete zaplatit jen 15% poplatek. Podívejte se, jak ušetřit za kauci

Nabízím k pronájmu zařízenou větší zděnou rekreační chatu, celoročně užívanou. V posledních 10-ti letech provedena celková vnitřní modernizace objektu, zateplení, nové okna a vytápění. Stavba má 2 podlaží, je podsklepená, přízemí (2 pokoje, WC, sprchový kout, kuchyň) s obytným podkrovím (velký pokoj, WC, koupelna s vanou), v domě se nachází bytová jednotka 3+1 a sklepní prostory včetně garáže. Stavba je napojena na přípojky elektro, vodovod, plyn. Domovní kanalizace je svedena do jímky na pozemku. Schody do patra - dřevěné, schody do sklepa - betonové. Fasáda nově zateplená se silikátovou omítkou, okna plastová. Podlahy v pokojích s koberci na deskách, dále podlahy PVC a dlážděné. Vnitřní příčky zděné, omítky štukové. V koupelně a WC - keramické obklady. Vytápění ústřední plynové z kombinovaného bojleru. V kuchyni kuchyňská linka s dvouplotýnkovým plynovým sporákem, externí trouba, mikrovlnka, ruční tyčový mixér, myčka, lednice s mrazákem. V koupelně zánovní sanita, WC kombi. Obyvatelná podlahová plocha je 77 m2. Celková podlahová plocha je 111 m2.

Součástí je také pozemek velikosti 333 m2. Venkovní prostor s krbem, masivní lavice se stolem a slunečníkem, zámecká dlažba.

Nabízíme dlouhodobější pronájem.

Energetická náročnost budovy bude po změně plynového na kondenzační kotel (plánováno na polovinu roku 2020) snížena na B.

Cena nájmu: 10.900,- Kč.
Vratná kauce jsou 3 měsíční nájmy.

V případě dobré platební morálky možná sleva 500 Kč/měsíc.
Zálohy na poplatky - plyn, elektřinu, odpad a vodu vycházely měsíčně pro jednoho dospělého člověka cca 2.500,- Kč (+500,- Kč za každou další osobu). Vyúčtování a úprava záloh 1x ročně.

Před podpisem smlouvy o nájmu je vyžadováno dodání čistého výpis z registru dlužníků a exekucí - viz https://www.nejsemdluznik.cz (výpis stojí 250,- Kč).

ID: 15574643 Naposledy upraveno 11.02.2020 v 14:21

Další podobné inzeráty: rodinné domy ve Frýdku-Místku

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Krnov, rodinné domy Hlučín, rodinné domy Frýdlant nad Ostravicí, rodinné domy Bohumín.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.