Pronájem v novém multifunkčním centru v Ostravě Dubině, ul. Horní


Info o ceně v RK, volejte

Nabízíme pronájem obchodních a kancelářských prostor v nově postaveném centru, které se nachází u křižovatky ulic Horní Duální a Václava Jiříkovského (pod Moebelixem).
Jedná se o 3-podlažní víceúčelovou budovu v moderním stylu.

Podlahová plocha v 1.NP (přízemí) činí 401 m2, v tomto podlaží jsou vymezeny prostory pro prodejní plochy a služby veřejnosti. Plocha bude na části o různých výměrách, které si již nyní můžete zarezervovat. Minimální výměra 80m2.

Podlahová plocha ve 2. NP činí 397 m2, je určena pro kancelářské prostory, rovněž zde budou různé výměry kanceláří a můžete si již zajistit jejich pronájem.

Ve 3. NP se nachází 4 manažerské byty s balkónem, každý o dispozici 3+KK, podlahová plocha 90m2. Byty možno pronajmout, jak zařízené, tak s vlastním zařízením. V bytech je klimatizace, rekuperace. Vstup výtahem přes čipovou kartu. Info k nájmu v RK. Pouze pro plátce DPH.

K objektu vede neveřejně přístupná jednosměrná komunikace pro zásobování ze zadní strany. Vlastní parkoviště přímo u objektu. Vytápění elektřinou podlahovým topením Heatflow, pro 1. a 2. NP přípravy pro vzduchotechniku a klimatizace. Vše podružně měřeno, elektro vlastní. Nelze pronajímat jako restauraci nebo hernu.
Vhodné pro jakékoliv obchodní účely, služby veřejnosti, ordinace, bankovní pobočky, pojišťovny, kanceláře firem. Pro bližší dotazy volejte RK, rádi se vám budeme věnovat s přímým kontaktem na majitele. Všechny pronájmy jsou pouze pro plátce DPH.

ID: 14390868 Naposledy upraveno 12.01.2019 v 13:01

Další podobné inzeráty: komerční prostory v Ostravě