Pronajmu 1+1 Ostrava centrum

Vývoj cen: Pronájem 1+1, okres Karviná

Garance Dodomo místo kauce
Místo kauce můžete zaplatit jen 15% poplatek. Podívejte se, jak ušetřit za kauci

Nabízím k dlouhodobému pronájmu kompletně zařízený prostorný byt 1+1 (48,98 m2) na ul. Gorkého v centru Ostravy, s veškerou občanskou vybaveností (MHD, obchody a služby, OC Nova Karolina, úřady, školy, kultura, sport, zábava, Komenského sady) v docházkové vzdálenosti.
Byt se nachází ve 2/3 patře revitalizovaného cihlového domu a je po kompletní nadstandardní rekonstrukci - plastová okna, bezpečnostní dveře, elektroinstalace v mědi, rozvody topení zabudované ve zdi, speciální omítky, plovoucí podlaha, žulová dlažba, kuchyňská linka s veškerými vestavěnými spotřebiči (myčkou, el. troubou, plynovou varnou deskou, mikrovlnkou s grilem, digestoří a kávovarem), pokoj s vestavěnou patrovou postelí (202x188 cm), zděné jádro s oknem, masážní vanou, žulovými obklady a podlahovým vytápěním, a vestavěné skříně v předsíni. Byt je vybaven také lednicí, pračkou a veškerým nábytkem zachyceným na fotografiích. K dispozici je rovněž připojení k internetu/kabelové TV a parkování ve dvoře domu.
Měsíční nájemné činí 9.000 Kč + záloha na vodu a energie 1500 Kč a vratná kauce 20 000 Kč. Byt bude volný od 18. ledna 2020.

ID: 15454892 Naposledy upraveno 12.02.2020 v 08:03

Další podobné inzeráty: byty v Karviné

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Orlová, byty Nový Jičín, byty Třinec, byty Bruntál.
Podívejte se na další nabídky družstevních bytů v Karviné: prodej družstevních bytů v Karviné, pronájem družstevních bytů v Karviné
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: 3+kk Praha, 3+1 Ostrava, byty Ostrava Poruba, 3+1 Praha, 2+1 Praha.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.