RD Český Těšín - ul. Zátiší

Vývoj cen: RD 100 - 200m2, okres Karviná

Cena: 2 499 000 Kč
k jednání

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům po započaté rekonstrukci Český Těšín - ul. Zátiší s výměrou zastavěné plochy 89m2. V suterénu domu se nachází garáž, kotelna, prádelna, 2 místnosti. Obytné prostory jsou v patrech domu. Do 1.NP je vstup po schodech, kde se nachází chodba, obývací pokoj, kuchyň + komora, koupelna, WC. Ve 2.NP je vstup po dřevěném schodišti do haly, 3 pokoje a s haly vstup na terasu. Dům je napojený na inž. sítě - plyn, elektřina, voda, septik. Dům není podsklepený. Jedná se o zachovalý dům z roku cca.1973. Vytápění zabezpečuje nový kondenzační plynový kotel a ohřev teplé vody el. bojler. Střecha je kryta střešní fólii fatrafol. Dům má provedenou částečnou rekonstrukci : nový kondenzační plynový kotel, nová elektřina, odpady v plastu, nová koupelna ( včetně obkladu, dlažby, vany), nové vchodové dveře, nové topení. Jinak je dům v původním stavu, určen k dokončení rekonstrukce. K domu náleží garáž a pozemek se zahradou o výměře 783m2 + ostatní plocha o výměře 257m2. Na zahradě je soukromí k venkovnímu posezení a odpočinku. Nemovitost se nachází v rozptýlené rodinné zástavbě klidné a velmi žádané lokality poblíž koupaliště a dobrou dostupností do centra (cca 15 min pěší chůze). Příjezd je zajištěn po obecní komunikaci. V blízkém dosahu plná občanská vybavenost ( MHD, autobus, škola, školka....).Cena k jednání 2.499.000,- Kč. Sleva po dohodě jistá. Doporučujeme prohlídku. Energetická třída G. Prohlídky a bližší informace na tel. 773 285 172.

ID: 15401877 Naposledy upraveno 13.02.2020 v 10:20

773285172

Odpovědět na inzerát

Slezská realitní agentura Český Těšín s.r.o.
Smetanova 173/2, 737 01, Český Těšín
www.slezska-realitni.cz

Více informací o Slezská realitní agentura Český Těšín s.r.o.

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Českém Těšíně

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Havířov, rodinné domy Opava, rodinné domy Studénka, rodinné domy Orlová.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů v Českém Těšíně: prodej rodinných domů v Českém Těšíně, pronájem rodinných domů v Českém Těšíně
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.