RD s pozemky, podíl 1/2, Kořenec

Vývoj cen: RD 100 - 200m2, okres Blansko

Cena: 506 666 Kč
Tržní odhad:760.000 Kč

Kód zakázky: 3673Scc, Předmětem dražby je spoluvlastnický podíl v rozsahu 1/2 k celku na rodinném domě s pozemky v obci Kořenec, okres Blansko. Jedná se o zděný rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími bez využitého podkroví pod sedlovou střechou s polovalbami krytou taškou pálenou. Objekt je situovaný do nepravidelného tvaru, nachází se v zastavěné, okrajové části obce Kořenec jako samostatně stojící. Parkování je možné ve vlastní garáži i na vlastním pozemku. Pozemky leží v mírně sklonitém terénu, tvoří jednotný funkční celek a jsou přístupné po veřejné zpevněné komunikaci. Objekt sestává z jedné bytové jednotky o velikosti 4+1 s kompletním sociálním zařízením. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění uvažovat jako stavbu v dobrém stavu s pravidelnou údržbou. Podrobný technický popis a vnitřní vybavení objektů je patrné ze znaleckého posudku. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § 336 , § 267 o.s.ř.,dle § 69 a § 52 exekučního řádu a souvisejících ustanovení. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

ID: 16350172 Naposledy upraveno 23.02.2021 v 10:05

linka S-drazby.cz
227272771
227272771
infos-drazby.cz

Odeslat dotaz prodejci

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Blansku

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Hodonín, rodinné domy Veselí nad Moravou, rodinné domy Znojmo, rodinné domy Břeclav.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů v Blansku: prodej rodinných domů v Blansku, pronájem rodinných domů v Blansku
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.