Restaurace Horní Dvůr v novostavbě obci Jistebník, 410 m2

Cena: 20 000 Kč/měsíc
kauce dohodou, provize RK 1x nájem

Nabízíme Vám k pronájmu restauraci Horní Dvůr v nové budově obce Jistebník, která se nachází ve středu obce a přesto s dostatečným soukromím a krásnou přírodou kolem budovy. Celková plocha restaurace včetně příslušenství činí 410 m2. Restaurace byla v provozu cca 1 rok do 31.12.2018 se stálou klientelou a byla uzavřena z časových důvodů provozovatele. Součástí pronájmu restaurace je kompletní zánovní vybavení včetně kuchyně v nerez provedení. Dále možnost využití dvou bowlingových drah, sportovní haly na badmington, volejbal, nohejbal apod. Případně je možnost halu využít k pořádání soukromých oslav, svateb, firemních večírků nebo jako taneční sál. Ve všech místnostech je umístěna stropní kazetová klimatizace, čímž je zajištěno i vytápění objektu (nízké provozní náklady budovy, budova spadá do kategorie pasivní dům). Příjemné klima restaurace zajišťuje v zimních měsících také krb s výměníkem. K dispozici jsou pánské a dámské toalety včetně možnosti sprchování. V teplých měsících roku je možnost využít prostornou venkovní terasu včetně velkou oploceného areálu, jehož součástí je dětské hřiště. Dostatečná kapacita parkovacích míst. Nájem 20 000 Kč/měs. Kauce dohodou. Provize RK 1x nájem. Současní majitelé nabízí také budoucímu nájemci za zvýhodněných podmínek pronájem velkometrážního bytu o výměře 236 m2, umístěném v druhém nadzemním podlaží budovy, čímž chce majitel budovy zajistit budoucím nájemci náležitý komfort. Výborné dopravní spojení do Ostravy, vlakové nádraží cca 1km od restaurace (vlak jezdí do Ostravy-Svinova cca v hodinových intervalech), 500 m autobusová zastávka (pravidelný spoj Bílovec - Ostrava-Dubina), 5km je vzdálená dálnice (cca 20min. Poruba, 25min. centrum Ostravy). V obci je praktický lékař, mateřská škola, základní škola, pošta, obecní úřad, kadeřnictví, pohostinství, jednota COOP. Na okraji obce se nachází Jistebnická rybniční soustava, která je tvořena menšími a většími rybníky, cykloturistické trasy.

ID: 14388503 Naposledy upraveno 26.06.2019 v 10:48

(+420) 604 269 389
http://www.proreality.cz

Odpovědět na inzerát

PRO REALITY s.r.o.
Spartakovců 6014/3, 708 00, Ostrava - Poruba
www.proreality.cz

Více informací o PRO REALITY s.r.o.

Další podobné inzeráty: komerční prostory v Novém Jičíně

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: komerční prostory Kopřivnice, komerční prostory Havířov, komerční prostory Bruntál, komerční prostory Třinec.
Podívejte se na další nabídky restaurací v Novém Jičíně: prodej restaurací v Novém Jičíně, pronájem restaurací v Novém Jičíně
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.