Rodinný dům, 304m2, obec Bruzovice, okr. Frýdek- M.

Cena: 3 390 000 Kč
K jednání.

Prodej dvougeneračního domu o velikosti 6+2 v okrajové, více než klidné části obce Bruzovice, s výhledem na Beskydy, bez přímých sousedů. Jedná se nadmíru prostorný dům v původním udržovaném stavu, o dvou bytových jednotkách se samostatnými vstupy a vzájemným propojením, kdy je zde velká variabilita úprav díky dobře navrženým příčkám. Přes svou zachovalost dům vyžaduje rekonstrukci dle moderních trendů a představ nového majitele, jelikož je zde vše původní. Dům je celopodsklepený, vytápěn kotlem na tuhá paliva nebo kotlem plynovým. Před rokem nová střecha. Na dům nebylo dosud požádáno o žádnou dotaci.

Dům je situován v oáze klidu, bezprostředním sousedem jsou ovečky (pastvina), popřípadě koně a lesík. Další stavení cca 50 m. Dojezd k domu po obecní komunikaci.

Na pozemku hospodářská budova.

250 m od obecního úřadu, 350 m škola a mateřská školka, 300 m od autobusové zastávky s autobusovým spojením do těchto měst: Frýdek-Místek (6 km), Havířov (8 km), Ostrava (20 km), Žermanická přehrada (4 km).

Ideální pro rodinu milující klid, přírodu, koně, ovečky a podobně.

ID: 14997825 Naposledy upraveno 04.10.2019 v 17:44

Další podobné inzeráty: rodinné domy ve Frýdku-Místku

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Orlová, rodinné domy Havířov, rodinné domy Ostrava-město, rodinné domy Krnov.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů ve Frýdku-Místku: prodej rodinných domů ve Frýdku-Místku, pronájem rodinných domů ve Frýdku-Místku
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.