Rodinný dům, Jindřichův Hradec- Radouňka

Cena: 1 400 000 Kč
Tržní odhad:2.100.000 Kč

Kód zakázky: 5456Scc, Rodinný dům provedený v tradiční zděné technologii, stropy s rovným podhledem, na části s viditelnými trámy, střecha sedlová o nestejných výškách hřebene, s jednou polovalbou, krytina skládaná, klempířské konstrukce a prvky částečné, z Pz plechu. Většina hlavních svislých a vodorovných konstrukcí objektu původní, v průběhu let drobné dílčí opravy, poslední dle sdělení vlastníka nemovitosti výměna elektroinstalace před 12 lety (pouze 230V). Vytápění objektu RD s kotlem na dřevo, TUV elektrickým zásobníkovým ohřívačem a průtokovým ohřívačem. Objekt je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, přípojka na plyn není. Objekt pochází dle sdělení jeho vlastníka z roku 1928, stavebně-technický stav průměrný až podprůměrný, současně zjevně minimálně obývaný a neudržovaný. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § 336 , § 267 o.s.ř.,dle § 69 a § 52 exekučního řádu a souvisejících ustanovení. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

ID: 17095990 Naposledy upraveno 14.10.2021 v 08:53

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Jindřichově Hradci

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Strakonice, rodinné domy Písek, rodinné domy Český Krumlov, rodinné domy Prachatice.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů v Jindřichově Hradci: prodej rodinných domů v Jindřichově Hradci, pronájem rodinných domů v Jindřichově Hradci
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.