Rodinný dům, podíl 3/4, Uherský Brod- Havřice

Vývoj cen: RD 100 - 200m2, okres Uherské Hradiště

Cena: 1 414 000 Kč
Tržní odhad 3/4 podílu :2.121.000 Kč

Kód zakázky: 4802Scc, Jedná se o řadový, vnitřní, nepodsklepený, patrový rodinný dům Havřice. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně technický stav je odpovídající dobré údržbě. Objekt v minulosti prošel modernizací. Střecha budovy je plochá s krytinou z plechu. Na střeše je bleskosvod a komín. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vchodové dveře do budovy jsou dřevěné prosklené. Okna domu jsou dřevěná EURO. Fasáda budovy je částečně zateplená a je pokrytá barevným nátěrem. Nemovitá věc je přístupná z místní zpevněné komunikace. Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace, plynovodu. Přípojky nebylo možné ověřit. Součástí nemovité věci jsou IS. Tato skutečnost je zohledněna v celkové obvyklé ceně. Příslušenství nemovité věci nezjištěno. Tato skutečnost je zohledněna v celkové obvyklé ceně. Nájemní smlouvy nebyly zjištěny. Věcná břemena nebyla zjištěna. Informace jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, bez součinnosti účastníků exekučního řízení. Zveřejněné údaje jsou čerpány z dokumentů v rámci exekučního řízení, kdy je nemovitost určena ke zpeněžení v rámci exekučního řízení, dle § 336 , § 267 o.s.ř.,dle § 69 a § 52 exekučního řádu a souvisejících ustanovení. V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

ID: 16928442 Naposledy upraveno 22.07.2021 v 07:49

linka S-drazby.cz
227272771
227272771
infos-drazby.cz

Odeslat dotaz prodejci

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Uherském Hradišti

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Valašské Meziříčí, rodinné domy Otrokovice, rodinné domy Vsetín, rodinné domy Zlín.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů v Uherském Brodě: prodej rodinných domů v Uherském Brodě, pronájem rodinných domů v Uherském Brodě
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.